newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Тимошенко організувала Кабміну «урок правди»

327
Тимошенко організувала Кабміну «урок правди»

Під час суботнього засідання Кабінету міністрів України розгорнулася кількагодинна дискусія навколо вчорашньої заяви Президії Ради Політичної партії «Народний Союз Наша Україна» щодо ситуації навколо «Нікопольського заводу феросплавів». До відома членів президії уряду позицію НСНУ довів Роман Безсмертний.

Відбулася досить гостра та емоційна розмова, під час якої зокрема прем’єр-міністр Тимошенко розповіла, як Секретар РНБО Петро Порошенко та перший помічник Президента Олександр Третьяков лобіювали збереження НЗФ у власності Віктора Пінчука і пропонували Тимошенко схему, за якою вона мала би погодитись на збереження заводу у власності родини Кучми з його можливим перепродажем російському олігарху Абрамову. За це, мовляв, Пінчук готовий був поступитися трьома телеканалами: ICTV, СТБ та «Новим Каналом».

Видео дня

Прем’єр від такої схеми відмовилась, пославшись на те, що бюджету вкрай необхідні кошти від реалізації НЗФ на справжньому аукціоні.

Протягом засідання уряду кілька разів розмова поверталася до обговорення ситуації на «Нікопольському заводі феросплавів».

Справа дійшла до голосування. Як повідомило джерело «Оглядача», 17 із 20 членів Кабміну підтримали пропозицію Тимошенко щодо НЗФ. Проти голосували Безсмертний та Жванія, Іван Плачков — утримався.