Геращенко думає, чи погоджуватися на пропозицію

Геращенко думає, чи погоджуватися на пропозицію

Прес-секретар Президента Ющенка Ірина Геращенко не прийняла остаточного рішення, чи піде на вибори у Верховну Раду. Нагадаємо, що за рішенням з’їзду НСНУ Геращенко йде в списку піж 93-м номером. «Як людина команди я буду приймати рішення, коли дізнаюся, де я більше потрібна», - зізналася журналістам Геращенко, запевнивши, що готова працювати по 20 годин на добу.

Видео дня

Геращенко розповіла, що нічого дивного в тому, що її внесли в список партії Президента, немає. «Український президент чітко заявив: політика повинна оновлюватися, туди повинні приходити 30-40-річні люди, такі, які у нас зараз в уряді – молоді, талановиті, зіркові. Як, наприклад, міністр Яценюк. А також жінки,» - зауважила Речниця глави держави.

До речі, Геращенко не уточнила, коли прийматиме остаточне рішення. Анатолій Матвієнко, що сидів поряд з Геращенко, зауважив, що представники виконавчої влади та губернатори не зобов’язані писати заяву про відставку чи звільнення, якщо вони включені до списку. «Всі ці люди не повинні бути вилучені з влади» - запевнив журналістів Заступник Глави Секретаріату Президента.