У Харкові вночі було розстріляно інкасаторську машину

600
У Харкові вночі було розстріляно інкасаторську машину

Зухвалий злочин у Харкові. Уночі було розстріляно інкасаторську машину. Троє охоронців загинуло, один тяжко поранений. У місті - це третій напад - всі вони здійснюються за схожим сценарієм.

Видео дня

У Харкові оголошено план перехоплення. Зупиняють та обшукують автомобілі «Деу» темного кольору. У міліції вважають, що саме на такій машині убивці інкасаторів втекли з місця злочину. Напад стався на продуктовому складі. Андрій Кудря пізнім вечором ішов до брата. І випадково опинився у кількох метрах від місця подій, ледве не потрапивши під кулі.

Андрій Кудря, очевидець:

- С кустов выскочили два человека с автоматами, в темной одежде, вязаные шапочки на голове. Выскочили, только машина заехала на территорию – они открыли по ней огонь. Перестрелка длилась минут, ну, семь-десять.

Загинули двоє співробітників держслужби охорони та водій. Ще один інкасатор поранений. Інкасаторський автомобіль згорів – імовірно, нападники, втікаючи, його підпалили. У Харкові це – третій подібний напад за чотири роки. Жовтень 2001-го. Пограбовано інкасаторську машину біля торгового комплексу. Загинув офіцер служби охорони. 2004-й рік, та ж сама дата, 26 жовтня. Злочинці чатували на інкасаторів поблизу ощадкаси. Двоє загиблих.

Василь Сінчук, прокурор Харківської обл: - Я поки що не можу поєднати усі ці злочинні дії. Можу поєднати тільки в одному. Що це сталося відносно одних і тих же категорій працівників, тобто інкасаторів. І з однією і тою ж метою, корисливою – захоплення грошей. Чи це є одна і та ж група, одна і та ж зброя – не можна сьогодні ще цього сказати.

Оприлюднено суму викрадених грошей – за даними міліції, вона становить близько ста тисяч гривень.

Микола Піддубний, "5 канал":

- У провадженні правоохоронців уже три аналогічних нерозкритих убивства. Ще після першого злочину у харківській міліції казали, що його розкриття – справа честі. Між тим професія інкасатора у Харкові з ризикованої перетворилася на смертельно небезпечну.