newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Ющенко зробив правильно!

Ющенко зробив правильно!

У столиці вона пробула майже тиждень і відразу після повернення повідомила про результати своїх старань.

"Юлю хотіли "з'їсти"

Спочатку Параска Королюк у п'ятницю зустрілася з Юлією Тимошенко.

- Вранці ми з журналістами каналу НТН, які зустріли мене ще на вокзалі, поїхали на дачу до Юлі, - розповідає пані Параска. - Там прочекали дві години, бо вона ще спала. А потім охоронець повідомив їй, що я приїхала, і вона призначила мені зустріч в офісі "Батьківщини".

Із розмови з екс-прем'єркою наша землячка зрозуміла, що "Юлю хотіли "з'їсти". Але не Віктор Андрійович, а його оточення". Юля Тимошенко також пообіцяла Парасці Королюк, що не піде в опозицію і що в її планах - знову очолити Кабмін.

Видео дня

- Вона мені казала не переживати, бо Віктор Андрійович буде президентом, а вона - його прем'єр-міністром, - розповіла пані Параска.

"Ющенко на них не гнівається"

З Віктором Ющенком бабця зустрілася аж у вівторок. Утім, каже, весь цей час нею опікувалась прес-секретар президента Ірина Геращенко. Вона забезпечила для неї проживання в готелі, харчування у їдальні Адміністрації президента, зворотні квитки додому.

- Віктор Андрійович пояснив мені, що Тимошенко весь час сварилася з Порошенком, тому він їх і звільнив, бо це не відповідало очікуванням людей після революції, - каже пані Параска. - Він правильно зробив, бо старається робити добро, іде за народ, а вони сваряться за портфелі. Ющенко на них не гнівається, але треба, щоб хтось працював, а не сварився.

За словами бабці-легенди, Ющенко сподівається, що Тимошенко та Порошенко відпочинуть і за деякий час знайдуть спільну мову.

Свою ж місію, вважає Параска Королюк, вона й не починала виконувати, оскільки в цьому не було потреби.

- Я побачила, що нікого не треба мирити, оскільки Ющенко і Тимошенко не сварилися, - стверджує героїня. - Вони розійшлись по-доброму, у них нормальні стосунки. І навіть після того, що сталося, вони кажуть, що будуть разом працювати для України.

Юлі - рушник, Ющенку - подушечка

У владних кабінетах зустріла бабуня і Петра Порошенка.

- Я йому кажу: "Петрусю, що ж ви накоїли?", а він спочатку нічого не відповів, просто усміхнувся і поцілував мене, - розповідає Параска Королюк. - А коли я знову заговорила, каже: "У мене сьогодні день народження". Ну, я тоді вже його привітала. Вибачилась, що не маю що йому подарувати.

Зате Тимошенко та Ющенко без презентів не залишаться. Уже 30 вересня Параска Королюк знову поїхала до Києва, щоб подарувати Юлії Тимошенко двометровий весільний рушник для її доньки з нагоди одруження. Вишивали його доньки пані Параски Ганя та Маруся, а також онука Оксана. Роботу закінчили у понеділок. Зображені на рушнику дві голубки малинового кольору.

А сину Віктора Ющенка Тарасику бабця Параска везла вишивану подушечку.

- Перед поїздкою до Києва я всі ночі не спала, тому навіть забула узяти якісь подарунки, - каже Параска Королюк. - Але тепер у мене піднесений настрій, я все зрозуміла і побачила, що Юля і Віктор Андрійович і надалі робитимуть добро для народу. От тільки треба знову їхати, щоб встигнути подарувати весільний рушник до одруження.

Музей бабці Параски

А після повернення бабця Параска планує зробити в одній з кімнат своєї хати справжнісінький музей. У ньому вона виставить світлини, які їй дарували люди після того, як фотографувалися з нею під час Помаранчевої революції. Почесне місце займуть орден княгині Ольги та годинник з написом "ТАК!", подарований у травні самим президентом. Будуть там і газетні вирізки з матеріалами про славетну бабуню. Їй імпонує, що тепер її всі впізнають на вулиці.

- На вихідних я пішла на Майдан, щоб згадати, як тут усе вирувало, коли була революція, як я боролася, - розповідає Параска Королюк. - І до мене почали підходити люди, ми спілкувалися. Багато з них фотографувалися зі мною.

Людей бабця Параска запевняє, що немає біди в тому, що Ющенко звільнив Тимошенко. На її думку, головне те, що "вони обидвоє й надалі працюють для України". У цьому вона почала переконувати людей на базарі в Заліщиках, щойно зійшла з потяга і почула, як люди нарікають на владу.

- Я їм сказала: "Поїдьте, розберіться, а потім говоріть", - емоційно переповідає пані Параска.

Утім, поскаржилася вона, на базарі райцентру ніхто до її слів не захотів прислухатися і розвіяти людські тривоги їй так і не вдалося...

Олесь Подолян, Тернопіль "Аргумент-ГАЗЕТА"

http://www.argument-ua.com/