newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Ландик поставить пляшку коньяку ФСБешникам, якщо його посадять

207
Ландик поставить пляшку коньяку ФСБешникам, якщо його посадять

Син народного депутата України від Партії регіонів, депутат Луганської міськради Роман Ландик подав клопотання про підняття записів у журналі телефонних дзвінків, щоб з'ясувати чи викликали міліцію в ресторан "Баккара". Про це він заявив сьогодні в Ленінському райсуді Луганська, де проходить чергове сімнадцяте слухання кримінальної справи.

Видео дня

Під час засідання, Ландик спочатку зачитав свою заяву на ім'я Генерального прокурора України Віктора Пшонки. За словами підсудного, дану заяву він вирішив надати у вигляді клопотання судді Олені Поповій. Сам текст заяви зайняв 16 аркушів формату А4. Крім того, підсудний готовий довести в суді, що саме начальник Відділу зв'язків з громадськістю управління МВС України в Луганській області Тетяна Погукай передала пресі "шматки" відеозапису з камер відеоспостереження ресторану "Баккара".

Відзначимо, у своєму зверненні Ландик чомусь називає Тетяну Погукай Мариною. Зокрема, підсудний вважає, що "Марина Погукай" вступила в "змову" з журналістами і "навмисне псувала його репутацію". Більш того, вона найняла молодіжні організації для проведення акцій проти нього. "Вони тримали плакати з написами "Смерть Ландику". Погукай виконувала наказ зверху", - вважає підсудний. Також сьогодні в ході засідання Ландик подав клопотання щодо проведення судмедекспертизи його медичних документів, ще він вимагає вилучити письмові та аудіозаписи з чергової частини міліції, куди 4 липня 2011 надійшов дзвінок про подію в ресторані "Баккара".

Крім того, Ландик наполягає на порушені щодо Марії Коршунової кримінальної справи. Не забув Роман Ландик і про журналістів. Він заявив, що як тільки вийде "з-за грат", подасть на канал "1+1" в суд. Оскільки, саме цій телекомпанії, а також "СТБ" та іншим телеканалам Марія Коршунова та її адвокат Ігор Зазимкін, нібито, платили за його антипіар.

Зазначимо, що Ландик зачитував свою заяву, періодично перериваючись на ліричні відступи. Зокрема, він розповів, що коли перебував у СІЗО в Росії, то побився об заклад зі співробітниками ФСБ на пляшку коньяку про те, посадять його чи ні.

Нагадаємо, що до цього суд над Романом Ландиком відкладався двічі. 19 грудня судове засідання не відбулося через хворобу адвоката Ландика Наталії Суслікової. А 3 січня 2012 року - через хворобу прокурора і відсутність одного з адвокатів Ландика.