В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Нова пісня в'єтнамця, душа якого "співає українською"

303

Зірка проекту Голос країни, в'єтнамський співак з українським серцем Чан Куок Кхань презентував свою нову україномовну пісню "Якщо ти є".

"Це диво - моя душа співає українською. Я хочу, щоб це почули люди", - сказав, представляючи пісню, в'єтнамець.

<iframe frameborder="0" width="620" height="400" src="//www.youtube.com/embed/p2byEY4yTQY" />

&quot;Якщо ти є&quot; - вже другий україномовний сингл Чана з майбутнього українського альбому.

&quot;Це мій дебютний альбом. Я почав займатися музикою з нуля відтоді, коли почав жити в Україні. Тоді я дуже старався знайти себе в музиці. Хотів би наголосити, що в цьому альбомі є дуже багато різних &quot;кольорів&quot;, тобто, це ті відчуття, ті емоції, які я відчуваю весь час перебування в Україні. У піснях альбому переплітається як щось бадьоре та веселе, так і щось сіре та трішечки сумне одночасно. Усе, як у житті дорослої людини&quot;, – прокоментував Чан.

Цікаво, що українську мову молодий хлопчина, студент хімічного факультету університету &quot;Львівська політехніка&quot; вивчив лише за вісім місяців!

&quot;Я вивчив українську з поваги до України!&quot;, – сказав Чан Куок Кхань у програмі Голос країни, чим вразив не лише суддів проекту, а й сотні тисяч користувачів соціальних мереж.

Нагадаємо, що лише тиждень тому відбулася прем&#39;єра іншої україномовної пісні Чана &quot;Розмова з морем&quot;.

<iframe frameborder="0" width="620" height="400" src="//www.youtube.com/embed/qes2jA73-4s" />

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости