ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

У кожного є ВИБІР

328

Кожна людина обирає свій шлях в житті... Хтось обирає тяжкий шлях творення, хтось обирає шлях надання розумних і не дуже підказок, а хтось - шлях брехні та дешевого піару. Про останніх і хочу сьогодні сказати... До цього мене спонукають нічні події в Лук'янівці та чергова брехня від горе-попередників! Я довго мовчав, вважаючи, що є якась етика поведінки по відношенню до тих, хто працював в системі... Але коли людина постійно перекручує, вириває з контексту або просто бреше, то це виходить за межі, і до таких людей ніякої етики не буде!

Як тільки почав працювати, то думав, розумна людина, необхідно запрошувати - можливо, підкаже, допоможе... Але поступово очі розплющувалися, рівень здивування зростав. Людина, яка майже 20! років працювала у нашій системі, не один рік керувала Лук'янівським СІЗО, була очільником ще тоді окремого Центрального органу виконавчої влади зробила для системи що? А НІЧОГО! Геть зовсім!

Кричав у ЗМІ, що система геть зовсім гнила?-НІ!

Написав десятки доповідних Президенту, РНБО, КМУ щодо кричущого стану?-ЖОДНОЇ!

Надав пропозиції щодо зміни нормативних актів, що регулюють діяльність?-ЗНОВУ МИМО!

Можливо, встановив сучасну систему пожежогасіння по системі, і в Лук'янівському СІЗО зокрема, а потім прийшов Мін'юст і скрутив?-ЗНОВУ ТАКИ НІ!

Чи на всю країну волав, що треба забезпечити вивіз громадян України з небезпечних територій, за кожного з яких Омбудсмен зараз б'ється, мов левиця?!-ЖОДНОГО ПАПІРЦЯ!

Так, а що ж зробив? Знаєте, завжди дивувався коментарям цієї людини відносно того, що скільки коштує пронести, а потім прозрів: найкраще прейскурант знає той, хто його складав! Мабуть, ось це і всі його напрацювання...

Якщо б Мін'юст отримав Колізей і зруйнував його, то ще можна було б про щось казати! А отримали ми важкохворого, на лікування якого піде не місяць і не рік! І так, будуть помилки, які ми будемо визнавати й виправляти! І ми будемо вести діалог з усіма конструктивно налаштованими людьми, які хочуть рухати країну вперед!

І кожний з нас повинен зробити свій ВИБІР!

Миру всім

Место
0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги