УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Зоя Казанжи
Зоя Казанжи
Советник по коммуникаций, агентство E'COMM

Блог | Одесса поставила точку "русской весне" и сделала правильный выбор

Одесса поставила точку 'русской весне' и сделала правильный выбор

10 лет назад вот эти черти на фото и другие черти, которых нет на фото, решили взять реванш. Уж очень им хотелось "русскойвесны" в Одессе. Хотелось поставить точку.

Далее текст на языке оригинала

рапку було поставлено. Не ними. Нами. Одеса піднялась і перемогла. Чітко вказавши всім: ми - Україна.

Тому для мене, попри наших загиблих в цей день, яких ми памʼятаємо і шануємо, це не день трагедії. Це день нашої перемоги.

І всі хлопці та дівчата, хто в той день, 2 травня, і після - 19 лютого, 3 березня, боронили наше місто, безперечно герої.

Це був день, коли не просто активна частина містян, не лише проукраїнські громадяни вийшли на вулиці міста. 2 травня вийшли і ті, хто вважав, що вони "поза політикою".

2 травня 2014 року одесити зробили прагматичний вибір.

24 лютого 2022 року одесити зробили патріотичний вибір.

Всі "лідери" одеського антимайдану - живі і все у них добре. Поки що. Це вони гнали містом до будинку профспілок, яке було базою русскомировцев, упороте стадо. Це вони керували нападами на наших активістів і шабашами на вулицях Одеси. Це вони цинічно використовували православʼя, хоругви і пропаганду зі страшилками про бандерівців, щоб юзати людей як ресурс для власних цілей.

Ці "лідери" благополучно втекли до Криму, потім їх перемістили до Донецька, а потім вони перебралися до москви. Хтось із них вбудований в російську пропаганду, хтось сидить тихо, як миша під віником.

Один в 2022 році фоткався під Херсонщиною і патякав: "мои одесские друзья, не прячьтесь глубоко по подвалам, чтобы мне не пришлось вас слишком долго вытаскивать оттуда".

Витасківалка не виросла, придурок.

Памʼятаємо загиблих за свободу Ігоря Іванова і Андрія Бірюкова. Світла памʼять і наша вдячність.

Знаємо, що якщо не знищити ворога, ворог знищить тебе.

Слава Україні!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...