ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Черга Франції турбуватися про російське втручання у вибори

1.2т

Наближається 23 квітня — І тур президентських виборів у Франції… І вже спостерігаємо як міжнародна спільнота починає збирати чергові докази втручання РФ у виборчий процес…

Так, журналіст періодичного видання "The New York Times" Ендрю Хіггінс нагадує про опубліковану франкомовною службою Sputnik (російське фінансоване державою новинне агентство) статтю під назвою "Telling the Untold" ("Говорячи несказане"), в якій йдеться про те, що кандидат в президенти Франції Ф. Фійон перебуває на вершині опитувань громадської думки. Проте всі інші французькі опитування свідчать про те, що наразі Фійон перебуває на 3-ому або 4-ому місці через звинувачення у корупції.

Декілька тижнів Sputnik і нове франкомовне відділення телевізійної станції RT, що фінансується Кремлем, публікувало статті, які критики характеризували як "Telling the Untrue" ("Говорячи неправду"), а прибічники вітали як "ковток бунтівного свіжого повітря".

Всіх експертів і міжнародну спільноту напередодні першого туру президентських виборів надзвичайно цікавить питання - що стоїть за тим, що багатьом, особливо прибічникам ліберального лідера перегонів Е. Макрона, здається повторенням російського втручання в президентські вибори в США минулого року? Москва втручається секретно, як, за словами американських спецслужб, вона робила перед перемогою Трампа? Чи просто користується низкою політиків, журналістів та іншими особами у Франції, які поділяють погляди Кремля на політику і ще багато чого?

Що б там не було у відповідях, "величезна кількість фейкових репортажів і лавина хакерських атак на комп’ютери штабу Макрона викликають у багатьох у Франції — да і у Вашингтоні — невтішне відчуття чогось знайомого". Навіть, республіканець із Північної Кароліни і голова сенатського комітету з питань розвідки Річард М.Бьорр нещодавно заявив, що "можна з впевненістю сказати, що росіяни активно втручаються у французькі вибори".

Отже, тримайся Франція! Врешті-решт це не перший плацдарм для пропагандистської брудної кампанії Кремля. Вся спільнота, як то кажуть, "в курсе дєла". Всі спостерігають. І будемо сподіватися, з огляду на старі помилки, все пройде чесно! І правда переможе!!!

Место
0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги