Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Жизнь

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Мертві бджоли не гудуть

291

<p>Ніяким чином все, що буде прописано нижче, не має бути узагальнено кимось як якесь повчання або нарікання.

На жаль, всі ми &quot;одним миром помазані&quot; і це не риторичне зауваження, а повноцінний і не лицемірний висновок всієї історії людства та її перебігу. Якщо трохи заглибитись у новітню історію, то з часів Мордехея з Левітів, відомого більш за прізвиськом Карл Маркс, людству прискіпливо &quot;хтось&quot; почав нав’язувати ідею боротьби з гріхами пихи та стяжання в революційний, насильницький та інший &quot;дієвий&quot; способи. А гроші із розряду еквіваленту та міри праці перетворили в ціль та засіб існування людини. По суті пестуючи наші лінощі та &quot;безтурботність&quot;. Є гроші – ти на коні. Нема – в лайні. А чому і як, вже замислюватися нікому і на думку не спадає.

Хоча, ще зовсім недалекий той час, коли покоління, що пережили ті самі революції та голодомори, такої довіри до цього універсального платіжного засобу не мали. А довіряли лишень тому, що у коморі, на льосі або в хліві.

Ще завсім &quot;вчора&quot; у мене вже &quot;досвідченого марксиста&quot; викликала подив якась, як мені вважалося, &quot;нелюдська&quot; звитяга преддешного покоління до &quot;землі&quot; і праці на неї. &quot;Нащо ростити ту картоплю, як вона коштує копійки?!!&quot; – спадало мені на думку. Та й якщо підрахувати тільки прямі витрати на вирощування, збір, зберігання, &quot;кріпацьку&quot;, ніким &quot;не відшкодовану&quot; працю, транспорт... То що ж складається?!! Знали, це все, що мною заобліковано вище, наші батьки, діди, прадіди – знали. Кому ж як не їм, як зараз кажуть – трудоголікам, не знати? Але ж все одно – коли в коморі повно, то й на душі спокій.

Хто з нашого, навіть, покоління, не кажучи за прийдешнє, за наявності лопати, землі та посівного матеріалу, я вже не кажу за ту їжу, що бекає та мекає, зможе прогодувати хоч себе самого, сім’ю чи ще що? Ні. Довіра до грошей уже переросла у повну залежність. Де і що береться – не суттєво. Будуть гроші – купимо.

І от на цьому тлі та на гаслах, що лунають з усіх боків: заробляйте, заробляйте і ще раз заробляйте!!! Ми підходимо до боротьби з нею – з КОРУПЦІЄЮ???! Це ж повна нісенітниця, коли чиновникам, право і лівоохоронцям, держдіячам, лікарям і іншим хочуть понадівати такий собі нацюцюрник на морду, щоб &quot;менше їли&quot;. Залякати всіх страхом, навести на них &quot;правильних&quot; лівоохоронців і таке інше.

Як вже бувший &quot;марксист&quot; скажу – &quot;Ні!!!&quot;. Ви вже звільнили того джина і назад він вже аж ніяк не зголоситься лізти у ту бутиль. Сказавши &quot;А&quot;, треба вже говорити і &quot;Бє&quot; та кріпко обмірковувати те, як тепер у &quot;не корупційний&quot; спосіб дати всім &quot;бюджетникам&quot;, можливість не тільки заробити, а ще й приробити у корисний для держави спосіб, тих самих &quot;всеомріяних&quot; і &quot;незамінних&quot; грошей своєю працею та розумом.

&quot;Не закрывай рта волу молотящему&quot;, - молвлено у Писанні. До цього треба прислухатися вперед, аніж зводити новий гармидер. Батіг він потрібен. А як же! Та тільки, якщо коняку залишити без прокорму, то вона нікуди й не поїде! Не поїде і все!!!

Так що, в котре вже закликаю можновладців і тих, хто цим владцям ноти пише, - схаменіться, поміркуйте. Не &quot;боріться з гріхом&quot;. Це не ваша справа. Змініть для початку схему и систему оплати праці. Створіть умови, коли кожен робітник, службовець та інший самостійно буде вирішувати дилему – зможе чи не зможе він утримувати себе, сім’ю та ін., займаючи ту чи іншу посаду чи місце. Чи не &quot;збанкрутіють&quot; його фінанси через штрафи та виплати недоїмок за погано виконане робоче завдання. Коли весь ліс поріс чагарником, то треба займатися не тільки порубкою, а й селекцією того, що подає ознаки життя.

І пам’ятайте – тільки мертві бджоли не гудуть!

А гроші... Грошей багато. Дуже багато. І про це добре відомо тим, хто їх (ці гроші) імітують.

&quot;Надайте мені можливість друкувати гроші, і яка тоді різниця хто президент!&quot; Sapientis Satis

P.S. Трохи арифметики.

Якщо запровадити Єдиний Соціальний Податок на все працездатне населення України (до 20 млн. громадян), наприклад, у 400 грн. на місяць, то за один рік можна зібрати

400 х 20000000 х 12 = 96000000000 грн.

При цьому всім громадянам, які сплачують цей податок, будуть гарантовані безоплатні:

1) швидка, невідкладна і частково спеціалізована медична допомога;

2) соціальне пенсійне забезпечення по закінченню необхідного страхового стажу;

3) інші державні послуги, що надаються безоплатно, тощо.

</p>

Подпишись на наш Telegram. Присылаем лишь "горящие" новости!

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги