Руслана: я не стою біля стели, але мій Майдан не закінчився

1.6т

Руслана Лижичко під час круглого столу на тему річниці Євромайдану підвела підсумки своєї діяльності та розповіла свою думку стосовно питання майбутніх революцій в Україні.

Співачка згадала, як розпочалася її участь у Майдані минулого року і визнала, що сподівається колись зняти фільм про події того періоду.

– Я вважаю, що Майдан – це соціальне явище, це те місце, у якому почала змінюватися навіть історія світу. Зараз в Україні відбувається боротьба добра і зла. Це велика місія України і нашого громадянського суспільства, - відмітила Руслана.

Також вона висловила свою думку стосовно наболілого для багатьох українців питання: чи не зливають Євромайдан та чи варто нам чекати наступних революцій?

–Ми обговорюємо третій, четвертий, п’ятий Майдан. А для мене Євромайдан ще не закінчився, для мене він ще триває, - говорить співачка. - Те, що я не стою біля стели, не означає, що для мене закінчився Майдан.

Мій Майдан вже розпочався, і на цей раз я його не упущу, не буде так як у 2004 році. Я безмежно вдячна всім, хто вийшов на Майдан і буду безмежно вдячна всім, хто на ньому залишиться поки ми не завершимо нашу спільну справу.

Читайте:Сын нардепа Куницына выкупил у крымских террористов собственное авто за $25 тысяч

Источник фото toppeoples.com.ua

В ніч з 29 на 30 листопада Руслана проведе символічну акцію біля стели, де рівно рік тому стався жорстокий розгін студентів. До акції Руслана планує залучити молодь і ще раз показати, що Майдан залишається живим.

Читайте:Бандеровка-дочь бывшего губернатора Донецка перестала скрывать своего бойфренда

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги