newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

Руслана: я не стою біля стели, але мій Майдан не закінчився

3,5 т.
Руслана: я не стою біля стели, але мій Майдан не закінчився

Руслана Лижичко під час круглого столу на тему річниці Євромайдану підвела підсумки своєї діяльності та розповіла свою думку стосовно питання майбутніх революцій в Україні.

Видео дня

Співачка згадала, як розпочалася її участь у Майдані минулого року і визнала, що сподівається колись зняти фільм про події того періоду.

– Я вважаю, що Майдан – це соціальне явище, це те місце, у якому почала змінюватися навіть історія світу. Зараз в Україні відбувається боротьба добра і зла. Це велика місія України і нашого громадянського суспільства, - відмітила Руслана.

Також вона висловила свою думку стосовно наболілого для багатьох українців питання: чи не зливають Євромайдан та чи варто нам чекати наступних революцій?

–Ми обговорюємо третій, четвертий, п’ятий Майдан. А для мене Євромайдан ще не закінчився, для мене він ще триває, - говорить співачка. - Те, що я не стою біля стели, не означає, що для мене закінчився Майдан.

Мій Майдан вже розпочався, і на цей раз я його не упущу, не буде так як у 2004 році. Я безмежно вдячна всім, хто вийшов на Майдан і буду безмежно вдячна всім, хто на ньому залишиться поки ми не завершимо нашу спільну справу.

Читайте:Сын нардепа Куницына выкупил у крымских террористов собственное авто за $25 тысяч

Источник фото toppeoples.com.ua

В ніч з 29 на 30 листопада Руслана проведе символічну акцію біля стели, де рівно рік тому стався жорстокий розгін студентів. До акції Руслана планує залучити молодь і ще раз показати, що Майдан залишається живим.

Читайте:Бандеровка-дочь бывшего губернатора Донецка перестала скрывать своего бойфренда