Для неёГорода

Все вирішує Росія

7.7т

Терористичні "ДНР" та "ЛНР" поки не готові до об'єднання. Про це заявив ватажок "ДНР" Олександр Захарченко, перебуваючи з візитом в окупованому Росією Криму.

Захарченко і Плотницький з самого початку окупації Донбасу не є ключовими гравцями на теренах так званої "Новоросії". Мова йде про те, що основна стратегічна задача Росії у випадку з Донбасом: підтримання нестабільної ситуації в регіоні з метою послаблення України. Цю ціль вони виконують військовим методом, завдяки створеним на окупованій українській території двох армійських корпусів. Власне, цим армійським корпусам і належить так звана влада "ДНР" і "ЛНР". Чи поміняють завтра Плотницького на Захарченка чи з’явиться якась інша фігура – немає абсолютно ніякого значення.

Значення має лише структура, яка створена і сформована на території окупованих регіонів. Відтак, всі нинішні заяви – це всього-на-всього невелика вільність, яку можуть дозволити собі робити люди, які на розвиток подій не мають жодного впливу. Відтак, що хочуть чи не хочуть "ДНР" і "ЛНР" нікого не хвилює. Все вирішує Росія. Зверніть увагу навіть на нумерацію: є "Перший" і "Другий" армійські корпуси. Чому б не зробити "Перший корпус "ЛНР" і "Перший корпус "ДНР", наприклад? Це пояснюється тим, що Кремлю немає значення, як вони там поділені.

А те, що терористи дозволяють собі різні висловлювання… то я вас прошу: вони є всього лиш фасадом. Вони – ширма, за якою ховається основна сила і загроза для України (російські збройні формування).

Згадайте фільм "Весілля в Малинівці", де звучала думка "який ти отаман, якщо в тебе немає золотого запасу?". Так і тут. На сьогоднішній день ресурсів для ведення незалежної політики у Захарченка і Плотницького немає. Більше того, як тільки один із таких ватажків виходить з-під контролю Кремля, або ж просто перестає бути для нього цікавим – його знищують (як це сталося з Моторолою та іншими так званими незалежними махновцями).

Окрім того слід розуміти й те, що для "ЛНР" і "ДНР" важливий будь-який інформаційний привід, який буде свідчити про "незалежність їх намірів". Тому вони й виносять цю картинку для зовнішнього та внутрішнього споживача, аби всі бачили, що у "ДНР" і "ЛНР" є свої суперечки, які вони потім "героїчно вирішують".

Читайте все новости по теме "Российско-украинский конфликт" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги