Люди самі породжують корупцію, даючи хабарі

5,2 т.
Люди самі породжують корупцію, даючи хабарі

Питання в тому, власне, який результат люди хочуть побачити (за даними недавнього опитування 85% українців вважають, що активної боротьби з корупцією немає. 21% вірить, що перспектива подолання корупції затягнеться на 5-10 років. У першу чергу боротьбу з корупцією треба розпочати в судах. Так вважають 62% опитаних. Потім у правоохоронних - 56%. – ред). З одного боку, майже щодня відбуваються арешти високопосадовців, і не помічають цього лише ті, чиє джерело новин обмежується проросійськими телеканалами.

Видео дня

З іншого боку, люди хочуть бачити вироки суду, а це потребує значного часу, бо слідчі та судові процедури досить тривалі. І ще одне: як доводять дослідження, значна частка громадян досі толерує корупцію, тож як вони можуть вимагати результатів у боротьбі з ній та яких саме, якщо вони досі схильні вирішувати власні проблеми грошима чи самі брати гроші у подібних ситуаціях?

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...