Мегакорупція і мегаобман суспільства

16.3т

Печерський суд зняв арешт із свердловин екс-міністра екології Злочевського.

Нагадаю: 7 липня генеральний прокурор Луценко гучно заявив на брифінгу про розкриття ще однієї "газової схеми" Злочевського і розслідування злочинної схеми по ухиленню фірм екс-міністра від сплати податків на суму близько 1 мільярда гривень.

Тоді ж за клопотанням слідчого Генпрокуратури Дмитра Суса на нафтогазові свердловини Злочевського було накладено арешт рішенням Печерського суду.

Тепер той же суд арешт зняв, мотивуючи це тим, що працівникам фірм треба виплачувати зарплату, а самим фірмам - платити податки до бюджету. Найцікавіше, що слідчий ГПУ Сус повідомив суд, що вже не заперечує проти клопотання представників Злочевського. Відтак суд врахував позицію слідчого і зняв арешт.

Як думаєте: чому Луценко не б'є усюди на сполох про резонансне рішення продажного суду, який покриває злодія Злочевського? Чому Луценко досі не звільнив з ганьбою слідчого, який погодився на зняття арешту з майна, яке могло б бути конфісковано в рахунок відшкодування завданих державі збитків?

Для мене відповідь на ці питання очевидна - екс-міністр екології, відомий корупціонер Злочевський домовився з владою і віддав частину свого корупційного бізнесу вже корупціонерам від нової влади. У нас на газовій темі зараз паразитує наближений до президента Ігор Кононенко. До речі, контроль за слідчим Сусом приписують саме Кононенку.

От вам і вся боротьба з корупцією. Луценко прокричав про викриту "корупційну схему", у клієнта під загрозою кримінального переслідування віджимають його корупційний бізнес, а справу тихо спускають на гальмах. Так було у випадку з Клюєвим, коли йому дозволили втекти, попередньо віджавши його бізнес. Так було і у випадку з нафтогазовим бізнесом Онищенка, так і у випадку зі Злочевським.

Ці сьогоднішні корупційні пиявки при владі, новоявлені скоробагатьки тільки забули, що влада не вічна і що в них заберуть все так само, як вони у банди Януковича

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги