Чому підозрювані тікають від українських правоохоронців

кайданки

"Організатор будівельної афери "Еліта-Центр" втік з-під арешту. В його будинку знайшли знятий електронний браслет" - пишуть ЗМІ. Вчергове підозрювані тікають від українських правоохоронців. Чому це постійно відбувається? На ці питання "Телебаченню Торонто" погодився відповісти експерт з реформи правоохоронних органів, Автанділ Авакашвілі. Його часто можна побачити в якості експерта на каналах "112" та "NewsOne", а туди, як відомо, кого завгодно не запрошують.

"Я вважаю, головна причина в тому, що в Україні дуже жорстка і безжальна система правосуддя. Люди реально бояться! Тому й втікають геть, знаючи, що годі сподіватися на гуманність. Потрібно негайно провести реформу, і мій план дій такий. Перший етап - повна відміна грошових застав. Хай людина залишає те, за чим справді хочеться повернутись - улюблену іграшку сина чи там літр "Чіваса". Друге - відмовитися від гумових браслетів під час домашнього арешту. Пропоную робити кайданки з стебел кульбаби - і естетично, і не принижує людську гідність. Врешті, кайданки можна взагалі не застосовувати, якщо підозрюваний клянеться мамою, чи дає зуб пацана, що не втече. Це має спрацювати. Нарешті, треба більше довіряти людям - якщо підозрюваний каже, що він від Кононенка - навіщо тримати невинну людину? А ще я чув, що людей на допитах катують переглядом гри Україна - Північна Ірландія. Оце звірство точно треба припинити - бо так ми правову державу не побудуємо ніколи!".

Видео дня

Дякуємо експерту за слушні думки, сподіваємось, влада дослухається до порад реформатора.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...