УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Михаил Хома ("Дзідзьо")
Михаил Хома ("Дзідзьо")
Украинский певец, лидер группы DZIDZIO

Блог | Поради Скрябіна, або Як стати популярним

Поради Скрябіна, або Як стати популярним

Минув рік, а ми й досі не можемо повірити, що його вже нема, нашого Кузьми. Навіть в телефоні є його номер. Лесик (гітарист гурту Дзідзьо) помилково, навіть, увечері набирає. З Кузьмою ми познайомились у Новояворівську на фестивалі "Молода Галичина", його туди запрошували вже як зірку, він там був свій.

А ми тоді ще тільки починали. Він йшов по сходах палацу культури "Кристал" і я запитав у нього, що треба щоб стати популярним? Він каже :"Одна пісняра, чувак!" "І все?" - думаю, - "Як то одна пісняра? У мене є багато пісень, але я чомусь не популярний", пише Михайло Хома для ТСН.

А що з тою популярністю робити не сказав. Виявляється, це не так легко бути популярним. Це велика відповідальність перед прихильниками! Він вчив не повертатися до старого. Завжди рухатися вперед, робити одразу. Я бувало хотів доробити якусь пісню, щось там мені не подобалося, на що він відповідав: "Та пофіг! Роби нове!"

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...