9 квітня в рамках IV Всеукраїнський фестиваль писанок у Національний Заповідник "Софія Київська" відбувся майстер-клас з писанкового розпису, в якому взяли участь відомі українські родини, а також юні учасники проекту Діти за мир / Дети за мир, діти соціально незахищених категорій населення, вихованці дитячого будинку "Любисток", вимушені переселенці із зони АТО.

Організаторами заходу виступили: Міжнародний Фонд культурного співробітництва Vlada Litovchenko, Фонд підтримки молодіжного та олімпійського плавання Инна Силантьева, Міжнародний етнокультурний проект Folk Ukraine.

Навчатися різноманітним способам писанкового розпису під керівництвом народних майстринь-писанкарок завітали відомі актори Ступка, Остап Богданович з сином Dmitriy Stupka, славетний актор Vladimir Talashko, найвідоміші сестри України, народні артистки України Ольга Сумская з дочкою Ганною та Наталія Сумська з маленькою онукою, політик Алла Шлапак, найсильніші чоловіки країни брати Роман Вирастюк та Василь Вірастюк, а також дружина Василя Інна, та відомий багатьом телеглядачам лікар – пластичний хірург Валихновский, Ростислав Любомирович з дружиною, хірургом Катериною.

Ведучими майстер-класу з писанкарства стали неперевершена Народна артистка України Ольга Сумська та теле- і радіоведучий Константин Станиславский.

Захід пройшов у дуже теплій, творчій, душевній атмосфері. Багато хто на нашому майстер-класі розмалював свою першу в житті писанку! Знаєте, народні традиції, на жаль, мають таку особливість – забуватись, якщо їх не передавати своїм нащадкам. Тому дуже добре, що вчора розписувати писанки навчалися і діти, і дорослі. А на Великдень закликаю всіх зібратися цілими родинами, згадати своїх предків та їх звичаї і помолитися за нашу Україну!

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги