Представники Парубія в суді хочуть довести, що про склад коаліції повідомив його двійник?!

андрій парубій

Принаймні таке враження складається після чергового судового засідання щодо оприлюднення списків коаліції за моїм позовом.

Сьогодні відбувся розгляд справи по суті, де протягом півтори години представники відповідача у цій справі Андрія Парубія А. Селіванов та А. Лаптієв намагалися довести, що Голова ВР і взагалі Верховна Рада нібито немає відношення до інституту коаліції і вони не повинні нічого і нікого про це інформувати… Але в кінці кінців на пряме запитання судді, чи володів А. Парубій інформацією про кількісний склад коаліції, про що зробив відповідну публічну заяву, відповіли, що інформацією володів, а списками – не володів.

Видео дня

Оскільки ми постійно апелювали до того, що надати інформацію про склад коаліції – це не лише обов?язок, а й публічна політична обіцянка Голови ВР, який, нагадаю, під час брифінгу у Верховній Раді 18 квітня 2016 року заявив: "За тими документами, які мені подав апарат, на момент нашого голосування (щодо призначення нового прем'єра й Кабміну - ред.) було 237 членів коаліції. Але у зв'язку з тим, що 7 депутатів склали депутатські повноваження і, я вважаю, це був приклад нової політичної культури - одразу після обрання уряду скласти повноваження (депутатські - ред.), зараз є 230 членів коаліції. І якщо буде вимога, щоб дати їх поіменно, я попрошу необхідні документи, і я ці документи публічно продемонструю", то суд попросив нас надати докази того, що ця заява Голови ВР справді мала місце.

Тому, окрім численних публікацій у ЗМІ, ми у суді наведемо і відео з відповідною обіцянкою Голови ВР.

Наступне судове засідання у цій справі розпочнеться 27 березня о 10:30.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...