, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Хто "забиває" клин між Україною і Польщею?

42

Ситуація з "яєчною провокацію" у Луцьку проти президента Польщі Броніслава Коморовського показує, що наше суспільство намагаються розділити. Розділити на "чорних" і "білих", "донецьких" і "львівських", "за" і "проти УПА". У Луцьку нас спробували посварити з Польщею. Для чого? Навіщо? Як кажуть римляни: шукай, кому вигідно?

Владі? Навряд. Навіщо їй сваритися з Коморовським? Навіщо переходити шлях людині, яка тримає місток між Україною і Європою? Пиляти гілку, на якій сидить, влада не буде. Більше того, будь-яка провокація убік Польщі – це спроба загострити відносини між двома країнами, між двома націями, між двома етнічними групами.

Опозиції? Як варіант. Пересварити між собою Януковича і Коморовського? "Забити клин" між українцями і поляками? Не виключено.

Можна довго сперечатися, хто винний у Волинській трагедії. Шукати тих, хто був "за", а хто "проти". Це вже історія. І з цього треба зробити висновок. Німеччина і Ізраїль висновки вже зробили. Вони пам’ятають про голокост під час Другої світової війни і роблять усе, щоб цього більше не повторилося. А чи зробить такі висновки Україна і Польща? Судячи з того, що відбуваються спільні заходи, в яких беруть участь представники влади двох країн, керівництво країн робить висновки із трагедії, що сталася 70 років тому. Видно, що вони хочуть добитися історичної правди.

Шкода у цій ситуації українську націю. Через безвідповідальну політику опозиції страждає простий українець. Правий був Комаровський, коли заявив: "Історія має приміряти, а не розділяти".

Такі дії зовсім не красять Україну. Кидають тінь і на опозицію. Чи можете ви уявити, щоб у Бельгії представник фламандської опозиції кинув яйцем у політика , який симпатизує французькому населенню? Чи піде у Лондоні шотландець на "яєчну провокації" проти англійського політика-консерватора? Звісно, що ні.

У європейських країнах опозиція є, вона діє, але вона не кидає яйця, не блокує трибуну парламенту, не влаштовує бійки. Там зовсім інша форма. Форма спілкування з людьми. Хочеш донести свою позицію – йди до людей, переконуй. Переконав? Як результат - перемога на виборах. Не переконав – значить, твої доводи не знайшли відгуків у людей.

Але навіщо проявляти свої позиції штурмами, перекриванням доріг, жбурлянням яєць? Чи така опозиція нам потрібна?

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги