УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Станислав Речинский
Станислав Речинский
Советник министра внутренних дел

Блог | Онищенко не заговорить. Це надто дорого йому обійдеться

Онищенко не заговорить. Це надто дорого йому обійдеться

Не думаю, що Онищенко найближчим часом повернеться в Україну. Це було б безглуздо. Але сказати, що 19 липня його оголосять у міждержавний розшук це одне, а оголосити в розшук – це інше. Це дві великі різниці. Для оголошення в розшук Інтерполу – мають бути достатньо вагомі аргументи для міжнародних інституцій. Наприклад, що це не політичне переслідування і не зведення бізнесрахунків. Увесь цей процес може зайняти до півроку часу. Навіть із розшуком високопосадовців часів Януковича це виходить не так гладко, як здається. То знімають з розшуку, то не можуть оголосити.

Онищенко типу втік. Не втік, а відпустили. Правоохоронні органи і спецслужби мають достатньо засобів, щоб не випустити людину з України. Тому, якби хотіли, то могли б не дати йому можливості залишити Україну.

Читайте: Йду до лікаря, а мене питають про Бандеру і Волинь

Він би втік ще місяць тому, якби тоді точно стояло питання його арешту. А не втік, бо йшли торги. А зараз поки що знайшли компроміс: людину і не посадили, і в той же час "зробили все, що могли".

Онищенко постійно каже, що от я заговорю і тоді погано буде всім. В бізнесі, в якому він багато років брав участь, окрім нього участь брав широкий прошарок так званої еліти. Як колишньої, так і нинішньої. Насправді я не думаю, що Онищенко заговорить. Це надто дорого йому обійдеться. Він багато знає і це всім відомо. Тому його і невигідно було затримувати в Україні і проводити відкритий суд.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...