Особовий склад співробітників Служби безпеки України оновився на 70%, а керівництво - на всі 100%. Про це в середу, 15 квітня, заявив глава СБУ Валентин Наливайченко в ході засідання Антикорупційного комітету парламенту.

Сьогодні "Молодіжна Ініціатіва Центр" анонсувала проведення на 16 квітня 2015 р. за адресою вул. Володимирська, 35 (Служба безпеки України) акції,

однією з основних вимог якої будуть дати оцінку віконавців, які віконують завідомо злочинні накази і розпорядження.

В прес-релізі організації йдеться про наступне:

"Звертаю увагу на те, що заступник начальника слідства СБУ Маяков працював на цій посаді при Голові СБУ Якименко і, відповідно, не міг не виконувати

його вказівок, а пан Калінін – був у свій час куратором пана Якименка, а потім, після призначення Якименка Головою СБУ, був назначений останнім на займану зараз посаду заступника начальника Головного Управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки. Прокуратура, в тому числі ГПУ, ніяк не реагує на ці дії.

Крім того, безпосередньо під керівництвом Маякова і Калініна, і при безпосередньому контролі їх з боку керівництва СБУ, виконуються аналогічні дії в інших регіонах України, спрямовані на дестабілізацію ситуації на місцях і на підрив економіки України."

п.Лубківський, про яке 100% оновлення керівництва Служби розповідає в ході засідання Антикорупційного комітету парламенту Голова Служби, якщо заступник начальника слідства СБУ п. Маяков та заступник начальника Головного Управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки п.Калінін - це люди з команди людини Януковича п. Якименка?

До речі, аналогічні питання до голови СБУ виникли і у колишнього мера м.Олександрівськ, бійця батальйону "Айдар" ЗСУ М.Грєкова: "Всі, хто здавали Луганськ (співробітники УСБУ по Луганській області) пішли на підвищення - Єсауленко, Стародубцев, Кузьмич, Туревич, Зозуля".

В ефірі "Громадського ТБ" адвокат батальйону "Айдар" Анатолій Башловка заявив, що у матеріалах слідства є задокументовані свідчення Павла Малиша, екс-міністра самопроголошеної ЛНР про те, що його син є співробітником Центрального апарату СБУ(!).

"Але люстрація і очищення триває", - підкреслив голова СБУ....

Слідкуємо уважно за процесом очищення та люстрації СБУ, бо дуже не хотілося б повторення помилок, коли у березні 2007 підполковник СБУ Л.І.Пасічник отримував з рук президента України медаль "За вiйськову службу в Українi" - за проявлену принциповість і професіоналізм при проведенні спецоперації, а 9 жовтня 2014 він був призначений міністром держбезпеки самопроголошеної ЛНР.

Далі буде..

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости