newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Дмитро Снєгирьов
Дмитро Снєгирьов
Лидер ГИ "Права справа"

Блог | Про "люстрацію" в СБУ

Про 'люстрацію' в СБУ

Особовий склад співробітників Служби безпеки України оновився на 70%, а керівництво - на всі 100%. Про це в середу, 15 квітня, заявив глава СБУ Валентин Наливайченко в ході засідання Антикорупційного комітету парламенту.

Сьогодні "Молодіжна Ініціатіва Центр" анонсувала проведення на 16 квітня 2015 р. за адресою вул. Володимирська, 35 (Служба безпеки України) акції,

однією з основних вимог якої будуть дати оцінку віконавців, які віконують завідомо злочинні накази і розпорядження.

В прес-релізі організації йдеться про наступне:

"Звертаю увагу на те, що заступник начальника слідства СБУ Маяков працював на цій посаді при Голові СБУ Якименко і, відповідно, не міг не виконувати

Видео дня

його вказівок, а пан Калінін – був у свій час куратором пана Якименка, а потім, після призначення Якименка Головою СБУ, був назначений останнім на займану зараз посаду заступника начальника Головного Управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки. Прокуратура, в тому числі ГПУ, ніяк не реагує на ці дії.

Крім того, безпосередньо під керівництвом Маякова і Калініна, і при безпосередньому контролі їх з боку керівництва СБУ, виконуються аналогічні дії в інших регіонах України, спрямовані на дестабілізацію ситуації на місцях і на підрив економіки України."

п.Лубківський, про яке 100% оновлення керівництва Служби розповідає в ході засідання Антикорупційного комітету парламенту Голова Служби, якщо заступник начальника слідства СБУ п. Маяков та заступник начальника Головного Управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки п.Калінін - це люди з команди людини Януковича п. Якименка?

До речі, аналогічні питання до голови СБУ виникли і у колишнього мера м.Олександрівськ, бійця батальйону "Айдар" ЗСУ М.Грєкова: "Всі, хто здавали Луганськ (співробітники УСБУ по Луганській області) пішли на підвищення - Єсауленко, Стародубцев, Кузьмич, Туревич, Зозуля".

В ефірі "Громадського ТБ" адвокат батальйону "Айдар" Анатолій Башловка заявив, що у матеріалах слідства є задокументовані свідчення Павла Малиша, екс-міністра самопроголошеної ЛНР про те, що його син є співробітником Центрального апарату СБУ(!).

"Але люстрація і очищення триває", - підкреслив голова СБУ....

Слідкуємо уважно за процесом очищення та люстрації СБУ, бо дуже не хотілося б повторення помилок, коли у березні 2007 підполковник СБУ Л.І.Пасічник отримував з рук президента України медаль "За вiйськову службу в Українi" - за проявлену принциповість і професіоналізм при проведенні спецоперації, а 9 жовтня 2014 він був призначений міністром держбезпеки самопроголошеної ЛНР.

Далі буде..

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...