НАТО: Новий світовий порядок. Український реванш

6.4т

Сьогодні в рамках саміту НАТО, позиція світових лідерів має значні відмінності від попередніх заяв та констатацій позицій щодо української кризи та збройного конфлікту з Росією. Наскільки мені відомо, лідери країн членів Альянсу підтримують ідею тимчасового припинення вогню на час переговорів у Мінську, але застерігають Росію, та готові долучитися до активної військово-технічної підтримки України.

Всім відомо, що Україна знаходиться в зоні американського геостратегічного інтересу з 1991 року, і позиція Штатів для України має особливе значення, адже в світі жорсткої конкуренції, в тому числі і політичної, нам потрібний сильний та надійний союзник. Я до того, що будь-які дії України як незалежної держави будуть підтримані, і "Мирний план Порошенка" є чи не останнім шансом для мирного врегулювання ситуації, який в пріоритеті і для самої Америки, адже ескалація україно-російської кризи без перебільшення призведе до дестабілізації сил у світі. Цьому є підтвердженням Прибалтійський візит Президента Обами та безпрецедентний формат Уельського саміту НАТО. Чи можемо ми бути впевненими на 100 відсотків, що план ПП спрацює? Звичайно, що ні, адже стратегія Росії направлена на одну ціль – не допустити євроатлантичної інтеграції та капіталізації України, але шанс є, і його використати треба. Від нас цього вимагають не тільки внутрішні виклики, а й відповідальність, яка покладена на нас світом та історією. В будь-якому випадку, ми не сам-на-сам з російським терором, і дипломатичний корпус при Президентові Порошенко робить все можливе, аби продемонструвати свою готовність долучитися до світу цивілізаційних рішень, а це мир і тільки мир. Путін, як імперіозалежний лідер на ментальному рівні не сприймає не слабку позицію України, йому це необхідно продемонструвати виключно через високу дипломатію. Гіпотеза, що агресивний Путін зрозуміє тільки силу та вогонь – не виправдовує себе, навпаки, будь-які інтенсивні бойові дії тільки стимулюють агресора як кров хижака.

Чекаємо висновків з саміту НАТО, і на моє переконання, сьогоднішня дата увійде в підручники світової історії приблизно так "Новий світовий порядок. Український реванш".

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги