Чи влаштує нам Росія Холодомор?

6.2т

Холодомор - сучасна зброя в руках міжнародного терориста.

Путін зрозумів, що йому не вдасться побороти настільки консолідовану націю, яка в принципі за всю новітню історію обрала сильного та проукраїнського Президента, сформувала фактично антиросійський Уряд (відсутність реформ - оцінка на виборах), відмовилась від громадянської війни, яку нам так хотіли піднести через технології маніпулювання, і стала боронити свою землю від інтервента.

А вже за два тижні обере собі легітимний парламент з проукраїнською більшістю. Весь військовий потенціал українців навіть ще не продемонстровано, але вже є армія, потужна та рішуча на чолі з головнокомандувачем. Тому, цим низькорослим чоловіком (я теж не високий, але в мене велике серце ) було прийняте страшне рішення - спробувати скосити найсильнішу націю Європи - холодом. Але не вдасться. Цю найсильнішу та найвідважнішу націю рятує "любов світу".

Іншими словами, нашими Західними партнерами, Президентом та Урядом вже вишукано механізм примусу до ринкових відносин Газпрому, і він вже заявляє про готовність відновити постачання газу. Але. Дехто з українських політиків, наприклад Юлія Тимошенко, закликає владу "встати з колін" та платити за енергію Росії стільки, скільки буде вказано в рахунку, з натяком на тариф 2009 - 2010 року, коли в дії був її газовий контракт з Путіним.

Дивно, адже саме ці слова білосердешної лідерки меншості ставлять Україну на коліна, надавши Путіну додаткові шанси відновити свій вплив на українську політику та економіку. На моє переконання, Україна не повинна платити за російський газ рівно як країни ЄС, адже ми власники ГТС, ми з тимчасово окупованим Росією Кримом. За все це агресор має поплатитися не тільки політично, економічно, але й фінансово, через дешевий газ. Але ні. Тимошенко не вигідно це, адже вона тоді втрачає відсотки, закладені в контракті 2009 року.

Чи вдасться їм організувати черговий геноцид - холодомор? Ні. Адже нас рятує "любов світу".

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости