newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Павел Нусс
Павел Нусс
Политический аналитик

Блог | Чи влаштує нам Росія Холодомор?

Чи влаштує нам Росія Холодомор?

Холодомор - сучасна зброя в руках міжнародного терориста.

Путін зрозумів, що йому не вдасться побороти настільки консолідовану націю, яка в принципі за всю новітню історію обрала сильного та проукраїнського Президента, сформувала фактично антиросійський Уряд (відсутність реформ - оцінка на виборах), відмовилась від громадянської війни, яку нам так хотіли піднести через технології маніпулювання, і стала боронити свою землю від інтервента.

Читайте: Березовец считает, что газовый контракт правительства Яценюка лишит Украину зависимости от "Газпрома"

А вже за два тижні обере собі легітимний парламент з проукраїнською більшістю. Весь військовий потенціал українців навіть ще не продемонстровано, але вже є армія, потужна та рішуча на чолі з головнокомандувачем. Тому, цим низькорослим чоловіком (я теж не високий, але в мене велике серце ) було прийняте страшне рішення - спробувати скосити найсильнішу націю Європи - холодом. Але не вдасться. Цю найсильнішу та найвідважнішу націю рятує "любов світу".

Іншими словами, нашими Західними партнерами, Президентом та Урядом вже вишукано механізм примусу до ринкових відносин Газпрому, і він вже заявляє про готовність відновити постачання газу. Але. Дехто з українських політиків, наприклад Юлія Тимошенко, закликає владу "встати з колін" та платити за енергію Росії стільки, скільки буде вказано в рахунку, з натяком на тариф 2009 - 2010 року, коли в дії був її газовий контракт з Путіним.

Читайте: Немцов назвал цену в $385 за российский газ платой Украины за независимость

Дивно, адже саме ці слова білосердешної лідерки меншості ставлять Україну на коліна, надавши Путіну додаткові шанси відновити свій вплив на українську політику та економіку. На моє переконання, Україна не повинна платити за російський газ рівно як країни ЄС, адже ми власники ГТС, ми з тимчасово окупованим Росією Кримом. За все це агресор має поплатитися не тільки політично, економічно, але й фінансово, через дешевий газ. Але ні. Тимошенко не вигідно це, адже вона тоді втрачає відсотки, закладені в контракті 2009 року.

Чи вдасться їм організувати черговий геноцид - холодомор? Ні. Адже нас рятує "любов світу".

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...