newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | Європейський суд розгляне справу щодо крадіжки мого мандату

ЄСПЛ

Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду справу щодо крадіжки мого мандату. Так, ЄСПЛ у листі від 23 лютого 2017 року поінформував мене про те, що Секретаріат Суду прийняв до розгляду мою справу за № 79340/16.

Видео дня

"Суд розгляне цю справу за першої можливості. Процедура розгляду на початковому етапі – письмова", - йдеться у листі ЄСПЛ.

Нагадаю, 28 липня 2016 року Вищий адміністративний суд України виконав вказівку влади і відмовив мені у задоволенні позовних вимог щодо визнання неправомірними рішення ХІІ позачергового з’їзду партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" від 25 березня 2016 року "Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Миколи Томенка".

Читайте: Що каже ПАРЄ про крадіжку мого депутатського мандата

До речі, у тексті моніторингової Резолюції ПАРЄ щодо України "Функціонування демократичних інститутів в Україні", яку ухвалили у Страсбурзі 25 січня цього року, йдеться про те, що "Асамблея висловлює занепокоєння у зв'язку з тим, що стаття 81 Конституції України допускає виключення члена парламенту, який змінює свою лояльність до партії чи фракції, від якої він був обраний. Це суперечить європейським стандартам і до цієї конституційної статті повинні бути внесені зміни в контексті триваючої конституційної реформи" (пункт 11 Резолюції).

Тому сподіваюсь, що європейська судова система виправить ганебний прецедент, коли в Україні – країні, яка прагне бути в ЄС – не за злочини чи порушення законодавства, а за політичну позицію і переконання народного депутата позбавляють мандату.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...