УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | Що каже ПАРЄ про крадіжку мого депутатського мандата

Що каже ПАРЄ про крадіжку мого депутатського мандата

Резолюція ПАРЄ 2145 "Функціонування демократичних інститутів в Україні" від 25 січня 2017 року, пункт 11.

Парламентська Асамблея Ради Європи повторює свій заклик до ухвалення єдиного Виборчого кодексу, який запровадить пропорційну систему виборів та повністю відповідатиме європейським стандартам.

Асамблея висловлює стурбованість з огляду на те, що стаття 81 Конституції України допускає виключення члена парламенту, який змінює свою лояльність до партії чи фракції, від якої був обраний. На переконання ПАРЄ, це СУПЕРЕЧИТЬ ЄВРОПЕЙСЬКИМ СТАНДАРТАМ і в цю статтю повинні бути внесені зміни в контексті нинішньої конституційної реформи.

З огляду на ці ж причини, Асамблея закликає Верховну Раду СКАСУВАТИ недавні поправки до Закону про вибори народних депутатів, які дозволяють політичним партіям постфактум змінювати партійні списки депутатів.

Тут я подаю неофіційний переклад витягів із Резолюції, бо МЗС і ВР, які проголосили цю Резолюцію "великою перемогою влади" досі не спромоглися оприлюднити офіційний переклад тексту українською.

Отакі от, товариші Порошенко, Гройсман, Охендовський і К., наші європейські справи!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...