УкрРус

Донбас: хіба Путіну потрібен цей спокій?

8.8т

Уявіть собі, що на відстані 100 км іде війна, а тут в трьох різних місцях у два кілометра мир. Він можливий? Ну, от ви дали відповідь на це питання. Це просто рамкова домовленість і спроба "а може все-таки вдасться облагорозумити і зупинити це кровопролиття. Спробувати ще таким чином це зробити". Але я стриманий оптиміст у цьому процесі.

Втішає, що можна якимось чином вплинути на застосування стрілецької зброї. Але це ж не означає, що не буде порушення по першому протоколу, по гарматах і артилерії середньої дальності і далекобійних. Я вже не кажу про танки і САУ. Але треба спробувати і подивитися, що там буде.

Але на Донбас постачається і буде постачатися озброєння із Росії - на це вже ніхто не вплине. Правда, Європа і світ чомусь не звертають увагу на поширення зброї російською стороною.

Українська сторона веде себе абсолютно конструктивно і шукає відповіді на питання. Вона розуміє слабкість домовленостей, але при будь-якому шансі пробує їх реалізувати.

Скільки раз на Донбасі вже оголошувалось затишшя і припинення вогню? Так буде і цього разу. Загальна політична ситуація яка? Путін вирішив свої питання. Державна Дума (ВР України не визнає легітимності Держдуми. – ред.) його, він президент. Тепер що йому треба зробити? Повністю довести ситуацію в Києві і спихнути із перших позицій канцлера Меркель і президента Олланда. А тепер прорахуйте, щоб він робитиме. Хіба Путіну потрібен цей спокій? Давайте не займатися самообманом. Буде демонструватись одне, а робитись зовсім інше. А українській стороні слід бути дуже обережним, слідкувати за подіями, щоб не підставити себе.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги