Донбас: хіба Путіну потрібен цей спокій?

8.4т

Уявіть собі, що на відстані 100 км іде війна, а тут в трьох різних місцях у два кілометра мир. Він можливий? Ну, от ви дали відповідь на це питання. Це просто рамкова домовленість і спроба "а може все-таки вдасться облагорозумити і зупинити це кровопролиття. Спробувати ще таким чином це зробити". Але я стриманий оптиміст у цьому процесі.

Втішає, що можна якимось чином вплинути на застосування стрілецької зброї. Але це ж не означає, що не буде порушення по першому протоколу, по гарматах і артилерії середньої дальності і далекобійних. Я вже не кажу про танки і САУ. Але треба спробувати і подивитися, що там буде.

Але на Донбас постачається і буде постачатися озброєння із Росії - на це вже ніхто не вплине. Правда, Європа і світ чомусь не звертають увагу на поширення зброї російською стороною.

Українська сторона веде себе абсолютно конструктивно і шукає відповіді на питання. Вона розуміє слабкість домовленостей, але при будь-якому шансі пробує їх реалізувати.

Скільки раз на Донбасі вже оголошувалось затишшя і припинення вогню? Так буде і цього разу. Загальна політична ситуація яка? Путін вирішив свої питання. Державна Дума (ВР України не визнає легітимності Держдуми. – ред.) його, він президент. Тепер що йому треба зробити? Повністю довести ситуацію в Києві і спихнути із перших позицій канцлера Меркель і президента Олланда. А тепер прорахуйте, щоб він робитиме. Хіба Путіну потрібен цей спокій? Давайте не займатися самообманом. Буде демонструватись одне, а робитись зовсім інше. А українській стороні слід бути дуже обережним, слідкувати за подіями, щоб не підставити себе.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости