newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Виталий Дейнега
Виталий Дейнега
заместитель минстра обороны Украины, основатель фонда "Повернись живим"

Блог | Перемир'я: не дайте задурити собі голову

Перемир'я: не дайте задурити собі голову

Перемир'я справді виконується і кількість обстрілів позицій українських військових справді знизилась. По цьому питань нема жодних. Є порушення, але це стрілецька зброя, гранатомети, що в порівнянні з артилерією є дитячим садком. Це з одного боку.

Видео дня

З іншого — не треба давати цьому задурити собі голову. У нас уже були такі перемир'я і якраз вони були перед самими страшними боями.

Вчора в Краматорську були міністри закордонних справ Франції та Німеччини, фотографувались там. Звісно, що при них Росія не хоче показувати, що вона є на Донбасі, що там іде війна, тому була тиша. Тим більше, що у Краматорську і Слов'янську не чути війни, бо це за 100 кілометрів від лінії зіткнення. Але тільки міністри поїдуть або ж закінчиться чергова Нормандська зустріч — витягнуться стволи і почнеться та сама історія.

Військових навпаки ця тиша трохи напрягає. Так само тихо було перед Дебальцево, перед Донецьким аеропортом, а потім дійшло до того, що в цей аеропорт ми заїжджали через їхні блокпости. Звісно, у Росії вже нема ресурсу влаштовувати нам такі бурі, але паскудити вона ще може. Росія втикнула нам у серце ножа і тепер, коли їй вигідно, смикає за нього. Добити нас не може, ми її теж, але може створювати нам проблеми, коли їй завгодно. От вона це і робить.

Тому не треба задурювати собі голову черговим перемир'ям. Слід акуратно чистити зброю і допомагати армії. Але без паніки, просто тверезо дивіться на речі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...