УкрРус

Яценюк повів себе по-тимошенківськи, перевівши дискусію у публічну площину

Арсеній Яценюк зробив доволі потужний крок у коаліційній грі з з Петром Порошенком, підключивши до двосторонніх переговорів третього учасника – український народ.

Як я і прогнозував, переговори з Президентом зайшли в глухий кут, і Яценюк вирішив зіграти в публічній площині, адже він чітко знає, що значна частина виборців хоче бачити його прем’єром. І він, як об’єкт цих очікувань, зробив крок на випередження і одноособово почав формувати Кабмін. Ми ж чітко розуміємо – людям потрібні не абстрактні документи, а конкретні персони, які будуть втілювати ту чи іншу програму та працювати на ту чи іншу мету. Нинішній прем’єр починає себе поводити, як Юлія Тимошенко, використовуючи свої публічні та піар-таланти в грі зі своїми опонентами.

Водночас з точки зору кулуарної політики, Арсеній Петрович вдарив нижче пояса. І на його крок в відкритій площині він, очевидно, отримає відповідь із зовсім несподіваного боку.

Це дуже серйозний дзвінок команді Петра Порошенка про те, що не можна бути Президентом за зачиненими дверима, треба спілкуватися з народом, пояснювати ті чи інші кроки. Він пішов на публічну посаду, і повинен вміти вести відкриту політику.

Але це зовсім не означає, що Арсеній Яценюк виграв битву. Ініціатива на боці Президента, у якого набагато більше козирів.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги