Чим корисний грейпфрут?

3.5т

Ми, люди, настільки пов'язані з природою, наше здоров'я - з продуктами, створених нею, що ігнорування, заміна свіжої рослинної їжі на перероблену (фаст-фуд, випічка, смажене, копчене, солодкі напої і тп) є причиною найгірших наслідків: прискореного старіння, запалень, хронічних хвороб, мутацій, передчасної смерті.

Це була коротка, але правдива "страшилка" для тих, хто на звичайні поради мало реагує:)

Отже, грейпфрут.

Багато жінок десь чули, що він допомагає схуднути. Мабуть, якщо його збирати на плантаціях, то ефект справді буде помітним. А якщо серйозно, то грейпфрут сповільнює старіння за рахунок декількох механізмів.

- Активізує процес аутофагії (самоперетравлювання), тобто переробки клітинами власного "сміття", "відходів", які при надмірному накопиченні ведуть їх до загибелі.

- Сприяє сповільненню циркадних ритмів і старіння, тобто омолоджує роботу "внутрішнього годинника", порушення роботи якого пов'язане з цілим рядом хвороб старості.

- Це відбувається за рахунок речовини, яка присутня у грейпфрутах і має сексуальну назву - спермідин.

- У молодому, здоровому організмі спермідин міститься в достатніх кількостях і його концентрації різко зростають в період росту та відновлення тканин, наприклад, при регенерації печінки.

- При старінні вміст спермідину зменшується.

- Спермідин сприяє стабілізації ДНК і знижує ризик розвитку мутацій.

- Грейпфрут допомагає покращенню пам'яті, сповільнює відкладення особливого амілоїдного білка у клітинах мозку, який з'являється при хворобі Альцгеймера (старечій деменції).

- Вживання грейпфруту є профілактикою хвороб серця та судин, запальних процесів в організмі, а також онкологічних захворювань.

- Їсти грейпфрут бажано, не очищуючи від плівок та білої пухкої м'якоті, яка є під шкіркою, оскільки вміст спермідину і нарінгеніну (другого цінного компонента цього фрукта) там також значний.

Так, їсти майже цілий грейпфрут це трохи гірко, але, поєднавши з іншими компонентами (ягодами, йогуртом, ложечкою натурального свіжого меду), можна отримати незвичний смачний і дуже цінний еліксир молодості.

Порада: купіть грейпфрут і щодня з'їдайте хоча б дольку, так гарантовано щодня протягом тижня будете робити свою їжу здоровішою.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, следите за обновлениями!

Наши блоги

Последние новости

Загрузка...