БлогиМир

Чим корисний грейпфрут?

3.6т

Ми, люди, настільки пов'язані з природою, наше здоров'я - з продуктами, створених нею, що ігнорування, заміна свіжої рослинної їжі на перероблену (фаст-фуд, випічка, смажене, копчене, солодкі напої і тп) є причиною найгірших наслідків: прискореного старіння, запалень, хронічних хвороб, мутацій, передчасної смерті.

Це була коротка, але правдива "страшилка" для тих, хто на звичайні поради мало реагує:)

Отже, грейпфрут.

Багато жінок десь чули, що він допомагає схуднути. Мабуть, якщо його збирати на плантаціях, то ефект справді буде помітним. А якщо серйозно, то грейпфрут сповільнює старіння за рахунок декількох механізмів.

- Активізує процес аутофагії (самоперетравлювання), тобто переробки клітинами власного "сміття", "відходів", які при надмірному накопиченні ведуть їх до загибелі.

- Сприяє сповільненню циркадних ритмів і старіння, тобто омолоджує роботу "внутрішнього годинника", порушення роботи якого пов'язане з цілим рядом хвороб старості.

- Це відбувається за рахунок речовини, яка присутня у грейпфрутах і має сексуальну назву - спермідин.

- У молодому, здоровому організмі спермідин міститься в достатніх кількостях і його концентрації різко зростають в період росту та відновлення тканин, наприклад, при регенерації печінки.

- При старінні вміст спермідину зменшується.

- Спермідин сприяє стабілізації ДНК і знижує ризик розвитку мутацій.

- Грейпфрут допомагає покращенню пам'яті, сповільнює відкладення особливого амілоїдного білка у клітинах мозку, який з'являється при хворобі Альцгеймера (старечій деменції).

- Вживання грейпфруту є профілактикою хвороб серця та судин, запальних процесів в організмі, а також онкологічних захворювань.

- Їсти грейпфрут бажано, не очищуючи від плівок та білої пухкої м'якоті, яка є під шкіркою, оскільки вміст спермідину і нарінгеніну (другого цінного компонента цього фрукта) там також значний.

Так, їсти майже цілий грейпфрут це трохи гірко, але, поєднавши з іншими компонентами (ягодами, йогуртом, ложечкою натурального свіжого меду), можна отримати незвичний смачний і дуже цінний еліксир молодості.

Порада: купіть грейпфрут і щодня з'їдайте хоча б дольку, так гарантовано щодня протягом тижня будете робити свою їжу здоровішою.

Читайте все новости по теме "Жить здорово" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги