В чому неймовірна користь зелені

Зелень

МІКРОЗЕЛЕНЬ (microgreens) - це молоденькі, 1-2 тижневі пагони овочевих рослин, вирощені до перших листочків. Є ефективним засобом для оздоровлення і омолодження організму, оскільки всі цінні природні біологічно активні речовини містяться у КОНЦЕНТРОВАНІЙ ФОРМІ.

Мікрозелень (не слід плутати з маленькими міліметровими ростками), вирощують в ґрунті, сонячному світлі і збирають ВРУЧНУ відразу після появи перших листочків.

Мікрозелень завоювала популярність в якості нового кулінарного тренда за останні кілька років у багатьох країнах. Мікрозелень соняшника має сильний аромат, хрустка при жуванні, і виражений горіхово-соняшниковий смак.

Кілька років тому, дослідження університету штату Меріленд показало, що мікрозелень містить в 40 разів більше вітаміну Е і в шість разів - вітаміну С, в 69 разів вітаміну К, в десятки разів - біофлавоноїдів, ніж їх зрілі аналоги.

Видео дня

ДІЯ НА ОРГАНІЗМ:

- протиалергічна;

- противірусна;

- протипухлинна;

- гепатопротекторна ((оздоровлення та захист клітин печінки);

- детоксикаційна (виведення токсинів з організму);

- омолодження шкіри (пружність, гладкість), покращення структури волосся;

- збільшення виробництва енергії, м’язової сили;

- зменшення відчуття втоми;

- оздоровлення статевої сфери (виробництво статевих гормонів, профілактика безпліддя, зменшення ризику викидня, нормальне протікання клімаксу);

- покращення структури хрящової тканини (суглоби, зв'язки, міжхребцеві диски);

- оздоровлення кишечної мікрофлори (поєднання розчинної та нерозчинної клітковини);

- збільшення еластичності судин (зменшення ризику розривів, розвитку крововиливів, інсультів);

- протинабрякова дія (ущільнення капілярів - найдрібніших судинок);

- нормалізація холестеринового обміну (збільшення "хорошого" холестерину);

- зниження ризику інфаркту міокарда (завдяки великому вмісту фолатів, що запобігають утворенню гомоцистеїну -- амінокислоти, яка є "маркером" розвитку інфаркту).

КОМУ:

Всім, але особливо: тим, хто важко переносить зиму, втомлюється, рано встає, активно займається спортом, планує вагітність, переніс застуду або грип, приймав антибіотики, має схильність до алергій, надмірну масу тіла, ожиріння печінки (стеатоз), сухість та чутливість шкіри, кому 35+ (і чим більше +++, тим більше потреба).

ЯК ВЖИВАТИ:

Додавати в салати, класти в бутерброди між сиром та маслом, густо кришити в готові супи; пасту, піцу, начинки із кисломолочного сиру; йогурти, кефір; робити зелені коктейлі (з кисломолочними напоями, томатним соком, протеїновим порошком).

КОЛИ:

Зараз, коли мало сонця, свіжої зелені, холодно і сіро.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.