, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Рік без Скрябіна: такі щирі люди – рідкість

4.7т

З Кузьмою ми подружилися під час зйомок одного телевізійного шоу, в якому обидва брали участь як судді. За цей час встигли дуже зблизитися і подружитися - він був дуже компанійським. Пам'ятаю, як одного разу у нього вдома ми зібралися великою компанією і влаштували веселу гулянку: випили більше 30 літрів пива, їли раків, варили пельмені, грали в "крокодила" і все це під музику радіостанції Андрія - S.R.A.K.A.

Найсмішніше, що в цей день Андрій горілку остуджував в заметі. Не обійшлося і без танців. У перервах між зніманнями ми дуже багато жартували, зігрівалися коньяком і я підгодовувала колег із шоу домашніми сирами власного приготування, пише Оля полякова для ТСН.

Вперше спробувавши, Андрій був дуже вражений смаком сиру. Я йому тоді поскаржилася, що змогла б готувати сири ще смачніше, але для цього потрібен прилад для вимірювання кислотності. Андрій одразу ж почав телефонувати своїм друзям, які займаються фермерською діяльністю, та замовив мені цей апарат, але, на жаль, презентувати не встиг. А якось Андрій мене неймовірно виручив.

У мене в один вечір було два корпоративи, на одному з них Кузьма був ведучим. Перший захід дуже затягнувся, і я не встигала вчасно приїхати на другий виступ. Я одразу ж повідомила про це Андрію і він рятував мене півтори години, як тільки міг: жартував із залом, танцював, і як бонус за моє запізнення для гостей виконав кілька своїх пісень. Такі щирі люди, на жаль, зустрічаються рідко і передчасно йдуть.

Читайте все новости по теме "Блог шоубиз" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги