Відкритий лист до Президента України. Это беспредел…

Відкритий лист до Президента України. Это беспредел…

Відкритий лист до Президента України. Это беспредел…

Шановний Петро Олексійович!

Звичайно, ситуація на сході Україні складна. І це вимагало прийняття Вашого Указу №875/2014, але при цьому, надіємося, що Ви розумієте, що Ваш Указ не повинен створювати проблеми для простих українців, які безпосередньо не беруть участі в бойових діях, а навпаки, стали заручниками сепаратистів та російської агресії. Тому, цілком логічно, що Ви своїм Указом заборонили банківським відділення працювати в зоні, окупованій сепаратистами. Але, при цьому деякі українські банки почали на свій розсуд тлумачити Ваш Указ і фактично створювати проблеми для тих українців, що згодні і надалі інвестувати кошти в Україну і тримати кошти в українських банках, хоча обставини змушують їх проживати на території, окупованій сепаратистами та російськими військами.

Видео дня

Наводжу Вам відповідь Імексбанку, на лист жителя зони АТО, який бажав відкрити рахунок поза межами зони АТО в цьому банку і перевести власні кошти на новий рахунок. Тим самим він хотів і надалі тримати кошти в українському банку, тому що він довіряє українським банкам і не хоче мати нічого спільного із терористами в зоні АТО. Але, нажаль Імексбанк, порушуючи Ваш Указ заборонив українцю користуватися його власними коштами і тим самим спровокував антиукраїнські настрої. За рахунок таких дій, які проводить Імексбанк, на сході України лише зростають антиукраїнські настрої. Фактично, своїми діями Імексбанк допомагає російській пропаганді і створює умови для збільшення антиукраїнських настроїв на сході України. За таких умов повернути українську владу на тимчасово окупованій території Україні буде дуже складно, якщо не сказати неможливо.

Сподіваємося, що Ви вплинете на такі зухвалі дії Імексбанку і дасте гідну відповідь намаганням деяких банків та осіб розпалювати антиукраїнські настрої своїми діями. Україна повинна бути Єдина і Неділима. Так давайте окремими діями не розвалювати нашу Україну!

Інформація відповіді Імексбанку російською мовою:

Для исполнения требований Указа Президента Украины № 875/2014, директивного письма Национального банка Украины № 25-112 / 69267 от 24.11.2014 и Постановления НБУ № 466 от 06.08.2014, АО "ИМЭКСБАНК" вынужден сообщить о прекращении финансовых операций по счетам клиентов, открытых на территории Донецкой и Луганской областях на некоторый период времени.

Начиная с 01.12.2014 г. Банком будут осуществлены мероприятия по инвентаризации счетов физических и юридических лиц открытых на вышеприведенных территориях, с целью выполнения требований указанных нормативных документов. Таким образом, все счета клиентов будут временно недоступны для обслуживания на территории Украины и за ее пределами.

Хотим отметить, что клиенты Донецкой и Луганской областей смогут открывать новые счета в отделениях АО "ИМЭКСБАНК" с целью дальнейшего сотрудничества с АО "ИМЭКСБАНК".

Для восстановления финансовых операций по действующим счетам физических и юридических лиц (открытыми ранее в отделениях Донецкой и Луганской областей), АО "ИМЭКСБАНК" намерен руководствоваться действующим законодательством, и сообщит дополнительно о таких изменениях.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...