newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Ирина Геращенко
Ирина Геращенко
Народный депутат Украины

Блог | Істота, яка називає себе журналістом

Істота, яка називає себе журналістом

В день звільнення хотілося писати тільки про наших Героїв. Сьогодні дійшли руки до істот. В ті перші хвилини, коли на мосту в Щасті Жемчугов вийшов зі швидкої і сперся на руки наших хлопців з СБУ, до нього в ритмі танцю папуаса підскочила людиноподібна істота. Вона кривлялася і лицедійствувала, тикала в Володю камерою і щось там плела про "фашистів". Потім істота з кремлівськими збоченими мізками і британським паспортом повернулася до українських операторів, що ледь стримували себе, і почала їм кричати "украинские журналисты - го*но".

Видео дня

За його спиною весело хихотіла "переговорниця з республік", яка й притягла цей взірець "журналістики русского мира" на процес звільнення заручників, щоб наостанок познущатися над важкохворим українським патріотом. Істота біснувалася, бо її мета була зірвати звільнення, влаштувати провокацію, скандал, бійку. Поряд спокійно покурювали - спостерігали нєзавісімиє від всього на світі ОБСЄшники…

Воно (it) зветься Грем Філліпс. В мене прохання до шановних моїх колег-операторів, що вчора були зі мною свідками того жахіття (і до ваших каналів, і до ваших журналістів). Пліз, передайте мені це відео! Скиньте його в відкритий доступ всім. В мене прохання до журналістів, які часто запитують, чим допомогти в питанні звільнення заручників і до медіаспільноти, якій іноді варто відриватися від своїх дріб'язкових розборок. В мене прохання до міжнародних шановних агенцій, акредитованих в Україні.

Друзі, це справа вашої честі. Істота називає себе журналістом, відверто на камеру знущається із закатованої людини в момент звільнення. Поряд скачуть інші папуаси з "лайфньюсів", їм не бридко, бо вони самі такі. Але нам всім має бути не все одно.

Де грізні заяви Дуні Міятович, що це не журналістика? Де заяви міжнародних профспілок, що цей пропагандистський російський угар не має нічого спільного з журналістикою? Ми маємо показати це it всьому світові, аби світ бачив, ЯК проросійські пропагандисти поводяться з українськими бранцями. Давайте разом зробимо це.

Ну, а я дуже чекаю відео від друзів-колег, з якими вчора ледь стрималася і не повелися на ту підлу провокацію. І же завтра під час конференції комітету з свободи слова ПАРЄ, що проходитиме в Києві, покажу цей взірець "повної свободи слова по-кремлівськи" всім європейським колегам.

P. S. Дякую всім хлопцям-операторам, що вчора не повелися на провокацію. Ви не дали зірвати звільнення Володі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...