Імідж України у світі має перехідний характер, тобто країни, яка в процесі змін. Відповідно очікування щодо таких змін - дуже високі. Україну всі хочуть бачити європейською державою, із ефективною економікою і без корупції.

Але дійсно є одне із негативних уявлень про Україну, що у нас йде війна, спричинена російською агресією, економічна криза і проблема з корупцією. Це такий негативний шаблон.

Із позитивних речей, то імідж України характеризується таким. По-перше, це держава, яка сама змогла зламати негативний розвиток історії, мається на увазі революція гідності і Майдан. Але тема Майдану вже перестала домінувати, бо процес іде своїм ходом і не можна будувати імідж виключно на своєму минулому.

Другий момент той, що Україна доволі ефективно опирається російській агресії. Що ми не зламалися, боремось і є державою, яка здатна себе захистити і яка заслуговує на підтримку.

І третім брендом України стало громадянське суспільство, яке надзвичайно зміцнилося і здобуло авторитет.

Є ще два елементи іміджу, які стосуються економіки. На тлі економічної кризи наші, вже не потенціальні можливості, а реальні, у сфері сільського господарства і ІТ-технологій викликають захоплення у міжнародних партнерів. Думаю, у перспективі вони стануть невід’ємними складового бренду України.

Надзвичайно важливо для іміджу України є позбутися старої української звички – будувати свій імідж на статусі жертви. Ми повинні відійти від цього підходу, бо він не приносить нам ніякої користі. Про історію потрібно говорити, але не варто нею підміняти сучасність.

СМОТРИТЕ ВИДЕО ПО ТЕМЕ:

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости