"Досягнення" пана Яценюка

18.2т

Підвищення соцвиплат, пенсій та зарплат бюджетникам саме перед виборами можна порівняти із тією ж передвиборчою роздачею продуктових наборів, гречки чи цукру. Одні, з метою, аби виборці віддали за них свій голос, роздають продукти, інші - саме перед виборами, знаходячись при владі, щоб виборці проголосували за їхню партію, підвищують соцвиплати, пенсії та зарплати бюджетникам. І друге ще гірше, ніж перше.

Бо знаходячись при владі, треба просто весь час безперервно працювати на благо країни і людей, незважаючи ні на вибори, ні на жодні інші події чи дати. Не перед виборами щось робити, чи демонструвати активну діяльність, а робити щось корисне для України і її громадян весь час під час своєї діяльності. І стосується це не лише конкретно цієї влади.

Після пропонованого прискорення з 1 вересня мінімальна пенсія становитиме 1074 гривні, а мінімальна заробітна плата - 1378 гривень (зараз - 1218). Думаю, що таке "величезне" підвищення можна було спокійно зробити вже, як і передбачає чинний закон, з 1 грудня. І не бачу причин, щоб на фоні зростання цін, і на комунальні послуги в тому числі, заявляти про підвищення мінімальної заробітної плати на 160 гривень так, ніби це якесь величезне досягнення, як це представляє пан Яценюк, за що люди їм мають бути безмежно вдячними. Бо це далеко не так. На фоні усього краще б просто працювати, спокійно підвищити й далі працювати на благо України і людей. Про результати діяльності не треба кричати й розповідати, їх люди самі бачать і відчувають на собі.

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости