Чому зменшують втричі чисельність ВМС?

17.9т

Отримав інформацію, що штабу Військово-Морських Сил поставлено завдання подати до Києва пропозиціі щодо скорочення чисельності штабу ВМС... утричі. Не на 30%, не на п'ятдесят відсотків - утричі!!! Тобто, тема ВМС продовжується. Прикро, що в такому ракурсі.

Знов факти і запитання з бажанням отримати відповідь, спираючись виключно на логіку і аргументацію:

1. Чому зменшення чисельності саме втричі? Яка аргументація такого скорочення, коли задачі ВМС не змінюються, а форми і способи бойового застосування лише нарощуються? Якщо чисельність видового штабу спирається на показник відсотка від загальної чисельності виду Збройних Сил - це не правильно. Такого ніде нема. Тоді треба чисельність центру управління польотами прив'язати до кількості льотчиків в літаках, що в повітрі. Якщо два-чотири літака в повітрі, тоді керувати польотами з наземного ПУ повинна якась частина людини? Абсурд. При визначенні структури і чисельності органа військового управління у всьому світі виходять виключно з функцій і завдань з управління силами (військами).

2. Ок, давайте подивимося на штаби інших видів Збройних Сил Украіни. Тут цікава ситуація. Штаб Сухопутних військ останнім часом... значно збільшив свою чисельність і скорочувати його не планується. Штаб Повітряних Сил - не скорочується. Тоді чому так роблять зі штабом ВМС? Яка тут логіка?

3. Згідно нещодавно озвучених Міністром оборони цифр ГШ скорочується на 74 особи (10,5%), Міноборони - на 125 осіб (16,2%), плюс залишаються плани формування двох нових оперативних командувань (чисельністю декілька сотен осіб кожне - це в плюс (!), досі не зрозуміло для чого?). Звичайно, не слід розповсюджувати підхід до центрального апарату з підходом до видових штабів - різний рівень, різні завдання. Але, навіть якщо припустити розповсюдження цієї логіки: зменшити усі штаби на однаковий відсоток - 10,5% від чисельності органу військового управління, то тоді знов же чому виключно командування ВМС скорочується і утричі?

4. У складі ВМС присутні усі (!) роди військ (сил) збройних сил (морська, повітряна та сухопутні компоненти). Щоб ними керувати потрібен орган управління з відповідними структурними підрозділами. Як будуть поєднуватися ці структурні підрозділи в новій структурі? Об'єднання в запропонованій чисельності багатьох самостійних структурних підрозділів штабу ВМС з різними функціями приведе до необхідності поєднання "їжака з вужом". Крім цього, потрібно буде перенавчати, наприклад виховника на розвідника, чи оператора на кадровика. Для чого все це і саме зараз?

5. Таке скорочення передбачає зменшення штатно-посадових категорій офіцерів (наприклад, капітан 1 рангу вимушений буде йти на посаду на ранг або два нижче) та реальне позбавлення місця служби для ряду офіцерів у званні капітан 2-3 рангу - майбутнього ВМС, посади яких взагалі скорочуватимуться. Яка їхня судьба? Розміщення в резервній частині, де втрачати військово-морські навички чи звільнення у запас?

6. Хотів би нагадати історію з ООК: його спочатку створили, потім його було скорочено, зараз таке рішення визнано помилковим. Саме тому, органи військового управління потребують особливої уваги: наука і практика вимагає, щоб орган військового управління створювався першим і скорочувався останнім - нехтування цим приводить до хаосу. 67% скорочення штабу ВМС - це практично його знищення. Знов будемо наступати на ті ж самі граблі?

Не хочу далі писати про емоціі у зв'язку з цим - вони, звичайно, є.

Хотілося би запропонувати МОУ та Генштабу:

1. Виходити з ідеї всебічної підтримки розбудови ВМС, визначення обґрунтованих перспектив нарощування іх бойових спроможностей та всілякого сприяння цьому відповідно до функцій і завдань по обороні держави (у нас є що захищати на море, у виключній морській економічній зоні та континентальному шельфі, на приморському напрямі), зміцнення і нарощування військово-морського кадрового потенціалу. Підтримати офіцерів і контрактників, які прагнуть відродження національного флоту, є професіоналами і патріотами, прискорено (саме прискорено!) готувати нові кадри до ВМС, для чого відновити Академію ВМС.

2. Відмовитися від кулуарного підходу до визначення судьби флоту: публічно показати суспільству за якими напрямами та яким чином будуть розвиватися ВМС (хоча б довести концептуально - своєрідну Білу книгу по ВМС).

3. Припинити "нарізати" скорочену чисельнісь, а потім вимагати від нижчестоячих органів військового управління "подати пропозиціі" як "вписатися" в цю чисельність.

4. Оптимізацію структури штабу ВМС проводитивиключно відповідно до функцій і завдань. Слід розумно підійти до цього. Резерв зменшення посад може з'явитися після автоматизації процесів оперативного (бойового) управління силами (військами), але цим доцільно зайнятися.

5. Визначити наприкінці кінців хто конкретно в ГШ або МОУ займається управлінням. Не зв'язком, не пунктами управління чи органами управління та їхнім забезпеченням окремо, а цілісно - системою управління: видовою та в масштабі ЗСУ. Ця людина повинна взяти на себе відповідальність за систему управління з чіткими повноваженнями. І відповідати за неї на 100%.

6. Змінити підхід, коли усі оборонні бюджетні кошти розподілено між бюджетними програмами, якими керують хто завгодно, крім тих, хто несе відповідальність за бойову готовність. Таким чином це було побудовано раніше, і залишається зараз. На практиці це означає розірвану відповідальність командувачів за бойову готовність з не належними йому ресурсами на її підтримання. Тобто, командувач вимушений ходити з протягнутою рукою і просити гроши в Києві на те чи інше. І не він вирішує щодо пріоритетів та розподілу грошей. Варіантом розв'язання цієї проблеми є створення у Києві невеликого Департаменту видів ЗСУ, який опікуватиметься збалансованим розвитком СВ, ВМС та ПС, маючи у розпорядженні прозору частку 44,6 млрдного оборонного бюджету 2015 року. Тоді можливо сподіватися на збалансований розвиток видів ЗСУ, саме збалансований, що вкрай важливо.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости