, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Зараз вже загралися і все далеко зайшло, а можна було б це попередити

43.6т

Коли ти усвідомлюєш, що тобі вcього 26 до 100, як каже мій добрий приятель Іван Сидорович, ти гостро відчуваєш, як багато і терміново тобі потрібно ще зробити. Я не коментую і не аналізую рутину, навіть драматичну. Для цього є багато -багато знавців. Я кричу в кризових ситуаціях, коли бачу ще в кінці лютого минулого року, що буде інтервенція в Крим і як вона буде розвиватися і що негайно потрібно було робити нашій (хай навіть новій чи молодій ) владі, щоб все заблокувати. І було абсолютно реально недопустити анексії Криму. І коли ніхто не хотів слухати. Бо був квотний принцип розподілу посад.

І коли в тому числі і по телебаченню ти голосно попереджав , що готується вторгнення на Донбас і що негайно потрібно робити, щоб його заблокувати. І коли ти робиш це не на основі небесного ясновидіння, а на основі досконалого знання російської елітарної ментальності, маючи за плечима 17 раундів українсько-російских переговорів на найвищому рівні по найгостріших питаннях і знаючи особисто майже все нинішнє московське керівництво, і маєш досвід нейтралізації кримської кризи 1993-1995 років, яка один до одного повторювалася в 2014 році, і коли твої трагічні предбачення збуваються майже на 100 відсотків і ти від цього відчуваєш тільки гіркоту і злість, - це заставляє тебе "лупати цю скалу".

Зараз уже все дуже і дуже непросто. Дуже загралися і все далеко зайшло. На жаль не на нашу користь. Але ще не вечір, хоча діло йде до ночі.

А ночі проводиш в тривозі. Інколи спиш або не спиш.

Тому і радість велика, коли Лариса приготувала таке чудове домашнє вітання з днем народження. Подивіться, як це було.

Ми переможемо!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги