, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Народні обранці запекло вирішують, де розміститися в Раді

4.2т

Новообрані депутати, які увійшли до парламентської коаліції, не хочуть займати місця, що належали раніше комуністам, а також сідати поруч з членами фракції "Опозиційного блоку". Про це в ефірі телеканалу "Київ" повідомив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Павло Розенко.

"Не виявилося охочих зайняти колишній сектор КПУ. Я вже запропонував в якості компромісу запросити священика освятити ряди, які колись займали комуністи, щоб туди спокійно сіла якась політична сила", - підкреслив депутат.

Крім того, за його словами, мало хто хоче сідати поруч з "Опозиційним блоком". "Є люди, які не можуть стриматися", - пояснив Розенко.

На тлі того, що в країні йде війна, падає виробництво, курс гривні, і, відповідно, рівень життя населення, на тлі нагальної потреби оголосити надзвичайний стан, народні обранці запекло вирішують, де розмістити свої дупи. Це повне нерозуміння того, що коїться в державі, або звичайний ідіотизм.

Хочеться порадити нашим обранцям застосувати євродосвід, а саме досвід Польщі - коли екс-президент, лауреат Нобелівської премії миру Лех Валенса запропонував посадити парламентаріїв-геїв у залі засідань окремо, щоб "меншість не сідала на голову більшості". Тільки ж чи не вийде так, що депутати будуть сидіти окремо, а народ України - окремо?

На завершення хочеться процитувати нашим депутатам безсмертну басню Івана Крилова "Квартет":

"А вы, друзья, как ни садитесь,

Все ж в музыканты не годитесь".

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги