Перший Національний нав’язує українцям російські шаблони

1.3т

Останнім часом на Першому Національному телеканалі майже кожної рекламної паузи по декілька разів вимовляється рекламний слоган з кремлівським імперським наголосом - "НовоукрАїнка ..до здорового сніданку".

Ау, редактори та рекламісти! Невже так важко зазирнути у підручники, щоб навчитися правильному наголосу в слові, в якому міститься назва вашої країни? Ніяких новоукрАїнок в українській нема, є лише НовоукраЇнка. А різні новоукрАїнки - це неграмотна ідеологічна тріскотня українських ворогів з-за поребрика.

До слова, коментатори Першого Національного так само, як і рекламодавці бувшого УТ-1 просувають московські наголоси у словах укрАїнський, укрАїнки тощо в прямих трансляціях Олімпіади.

Хіба це не інформаційна диверсія з боку державного телеканалу, який утримується за гроші українських платників податків?

А, згадав, чиновники ж Нацради з ТБ та радіо і Мінстець на відпочинку за наші з вами гроші. Не турбуйте їх, їм і так зараз важко на закордонних пляжах. Адже, глобальне потепління, тут вже не до інформаційної безпеки країни...

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги