УкрРус

Перший Національний нав’язує українцям російські шаблони

2.2т

Останнім часом на Першому Національному телеканалі майже кожної рекламної паузи по декілька разів вимовляється рекламний слоган з кремлівським імперським наголосом - "НовоукрАїнка ..до здорового сніданку".

Ау, редактори та рекламісти! Невже так важко зазирнути у підручники, щоб навчитися правильному наголосу в слові, в якому міститься назва вашої країни? Ніяких новоукрАїнок в українській нема, є лише НовоукраЇнка. А різні новоукрАїнки - це неграмотна ідеологічна тріскотня українських ворогів з-за поребрика.

До слова, коментатори Першого Національного так само, як і рекламодавці бувшого УТ-1 просувають московські наголоси у словах укрАїнський, укрАїнки тощо в прямих трансляціях Олімпіади.

Хіба це не інформаційна диверсія з боку державного телеканалу, який утримується за гроші українських платників податків?

А, згадав, чиновники ж Нацради з ТБ та радіо і Мінстець на відпочинку за наші з вами гроші. Не турбуйте їх, їм і так зараз важко на закордонних пляжах. Адже, глобальне потепління, тут вже не до інформаційної безпеки країни...

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги