newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Павел Нусс
Павел Нусс
Политический аналитик

Блог | Наступним губернатором Донецького регіону буде військовий

Наступним губернатором Донецького регіону буде військовий

Наступним губернатором Донецького регіону буде військова, віддана Україні людина, з високим кредитом довіри Президента та громадськості.

Видео дня

Читайте:Тарута подтвердил свою отставку

Неузгоджена з Урядом, адже як продемонструвала практика, узгодженні губернатори не ефективно використовують свої повноваження на цій посаді, а ми маємо справу з кризовим регіоном, значна територія якого знаходиться під контролем озброєних та вмотивованих Росією сепаратистів, тому наявність стратегічного плану дій стане запорукою політичного успіху наступного губернатора Донецької області.

На мій погляд, прізвище наступного очільника ДОДА стане відомим в найближчі п'ять днів, і це призначення прикує до себе увагу Медіа та громадськості. Причина звільнення Тарути - дезінформаційна кампанія губернатора, слова та діяльність якого, очевидно, несуть в собі замовний ззовні політичний характер навколо Донецького аеропорту та, нібито, домовленостей української влади з російської стороною про його обмін "здачу" інтервентам.

Наскільки відомо, РНБО та АП відкинула цю можливість, але питання про роль губернатора в цій грі, яка скоріш за все стимулюється Кремлем або його українськими резидентами на підрив авторитету Президента - залишається відкритим. Це тільки одна з причин, яка могла послужити рішенню Президента.

Найголовніша - не ефективне використання даних йому повноважень.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...