, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Шановні колеги. Сержанти, прапорщики, офіцери! Державні службовці та найманий персонал! Ветерани служби! Всі, хто віддав роботі в тюремному відомстві дні й роки свого життя.

Дозвольте вас привітати з професійним святом.

Сьогодні ми відзначаємо 18-річчя створення Державного департаменту з питань виконання покарань, який пізніше був перейменований у Державну пенітенціарну службу.

Насправді не важливо як називається ця служба, важливо як ми ставимося до неї, і як держава ставиться до цієї непростої і невдячної роботи.

Звичайно, те що зараз відбувається з пенітенціарною службою більше нагадує її похорон. Випадкові люди, які сіли в керівні крісла, нагадують більше бригаду могильників, які дуже хочуть потім підняти чарочку за упокій служби - і отримати від цього прибуток і задоволення. Ви знаєте їх імена і впевнились за останні 1,5 роки, що це дійсно так.

Але Тюремна робота тим і відрізняється від міліцейської, що потребує мудрості, спокою та сили. Звичайно, такою як раніше, вона вже не буде. Необхідно змінювати підходи, знаходити баланс між правами і відповідальністю, отримувати достойну оплату праці.

Я бажаю вам мудрості і сили, не втратьте себе у цей непростий час, збережіть те хороше, що є в вашому серці.

Смутні часи скоро пройдуть. Впевнений, що нам не має бути соромно за недостойні вчинки та втрачені позиції. А ті, хто розвалює цю службу так і залишаться в нашій пам'яті могильниками. Вони своє знайдуть.

Я бажаю вам добра.

Будьте сильними, добрими, веселими.

Більше приділяйте уваги своїм рідним, сім'ям. Вони заслуговують на наш час більше, ніж ми думаємо. Наша сила саме в цих людях - вони нас розуміють і підтримують. Давайте будемо берегти їх.

З святом, все буде добре!!!

Голова Державної пенітенціарноі

служби України

Сергій Старенький.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги