, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Шкіряк – хороший хлопець з Майдану, а Аваков – ще той борець зі злочинністю

11.8т

Ще раз про Шкіряка і більше не буду, якщо він не даватиме приводів.

Коли йшов на Громадське, дуже хотів задати йому питання по гральному бізнесу. Чому йому і чому по гральному бізнесу? Та дуже просто. Ви усі мабуть забули, а я ні - як у грудні минулого року він, будучи радником міністра Авакова, заявив, що гральний бізнес у Києві подолано повністю. Повністю! Тобто, не лохатрони, не лотереї, не вибірково, а повністю ліквідовано гральний бізнес.

Ну, круто - подумав я. Пройшло кілька днів. А гральний зал у нашому будинку, який працює під вивіскою "Комп'ютерний клуб "Напалм", так працювати і не перестав. А будинок наш не на околиці, не в промзоні, не в зоні АТО, не в бункері, а на видному місці, на Оболоні, біля метро Мінська. Повз нього за день десятки разів проїжджають патрульні автомобілі, які не можу не бачити яскраву вивіску "Комп'ютерний клуб "Напалм".

Я не знаю, може це і справді просто комп'ютерний клуб, замаскований під гральний зал, і там дійсно людоньки грають собі в StarCraft і Counter-Strike. Але, під цим клубом часто тусуються типові персонажі – такі на битих Опелях "Кадетах" і тонованих "дев'ятках". Ну на кібер-спортменів не схожі взагалі.

Як і годиться з "комп'ютерними клубами", вони притягують до себе "кібер-спортменів" зі всього району. Через це, у нашому дворі часто вскривають машини. Це не дивлячись на те, що це новобудова, яка виходить на проспект. Але, в місяць стабільно вскривають 2-3 машини. Це для нас регулярне явище. Це як гра, коли потрібно тягнути сірники - усі знаю, що комусь одному-двом цієї ночі точно не пощастить.

Міліція єстєствєнно впритул не бачить ні клубу, ні причинно-наслідкового зв'язку між тим, що через дорогу, в сусідньому дворі, де немає "Напалму", люди і не чули ніколи, що комусь на Мінській б'ють машини і щось крадуть. Вони там навіть відеореєстратори на ніч залишають прямо на лобовусі.

А тим часом, уже пішов 6-й місяць, як Шкіряк з Аваковим повністю ліквідували гральний бізнес у Києві, і 5-й місяць, як слідчий Оболонського РВ УМВС шукає зловмисника, який розбив конкретно нашу машину і витягнув з неї відеореєстратор. І справа навіть не в крадіжці, бо вікно нашого Сітроєна коштує дорожче. Справа в брехні і в тому, що ніхто з автовласників у нашому дворі не може почувати себе в повній безпеці. Якщо сьогодні не знайдуть того, хто краде відеореєстратори, завтра не знайдуть того, що вкраде документи, цінні речі, дитячі автокрісла, чи саму машину. Бо протягом останнього місяця був і такий випадок.

Тепер ви розумієте, чому у мене немає найменшої причини довіряти хоча б одному слову Шкіряка і Авакова? А ви собі як хочете – можете їм вірити, можете – ні. Головне – не залишайте відеореєстратори в машині, бо Україна – це Європа, Шкіряк – хороший хлопець з Майдану, а Аваков – ще той борець зі злочинністю.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги