Бойкот "виборів" в Держдуму: кримських татар очікують нові репресії

Бойкот 'виборів' в Держдуму: кримських татар очікують нові репресії

На жаль, немає сумнівів, що окупаційна влада обов’язково відповість помстою кримським татарам за бойкот так званих "виборів" в Криму. Можливо, наші найбільші активісти, які продовжують боротьбу в умовах анексії, можуть відчути додаткові тиски та дискримінацію.

Видео дня

Кримські татари зорганізувались для бойкоту псевдовиборів до російської Держдуми. Вони згуртувалися навколо звернень кримського Меджлісу, дехто розповсюджував інформацію, хтось організовував тематичні зустрічі. Саме тому не дивно, що нині слід очікувати на репресивний "відкат" від кремлівської влади.

Наші люди дуже розумні, окрім того вони вже мали досвід бойкоту незаконного референдуму, який відбувався в Криму у 2014 році. Знаєте, це такі питання, коли кримських татар і особливо переконувати не треба, позаяк вони спираються на свій політичний досвід, напрацьований десятиліттями новітньої історії. Знайти спільну точку дотику у світогляді нашої нації – не проблема. Саме тому кримські татари одразу зайняли позицію, яка полягає у повному несприйнятті цих псевдовиборів.

Напередодні так званих "виборів" важко було не помітити дуже демонстративне ставлення окупантів до нас. Кожного дня з екранів телевізорів до кримських татар звертались два-три колаборанти, які промовляли думки, вкладені в їх голови кремлівською владою. А в день виборів підвищену увагу кинули на той малий відсоток кримських татар, які десь "заблукали" і таки пішли голосувати: на виборчих дільницях їх зустрічали телекамери, а працівники виборчої комісії намагалися ввічливо їм допомогти. Звісно, це робилося для того, аби в подальшому використовувати в матеріалах пропагандиських ЗМІ. Зрештою, використовуватиметься це так, як вони уже вчора використали твердження кандидата у депутати в Держдуму, кримського татарина Руслана Бальбека, який далеко до закриття виборчих дільниць сказав, що явка серед нас становить понад 60% (абсолютно фантазійні цифри, втім РИА Новости про це написали).

Не оминули своєю "увагою" перед виборами окупанти і місцеве населення. Так, в одному з округів місцеві так звані комісії розіграли серед виборців 7 Iphone. Щоб взяти участь у такому розіграші в день виборів треба було просто прийти швидше на виборчу дільницю. Та люди особливо не "клюнули" на цю пропозицію. Річ у тому, що проблеми, які зараз відчувають люди в Криму є настільки болючими, що у відчаї перебувають навіть ті, хто свого часу бігав по півострові з російським триколором.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...