, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Хто винен в авіакатастрофі польського президента

49

Величезна кількість фактів про авіакатастрофу із польською елітою свідчить про те, що це був теракт, спланований Росією. По-перше, загинуло все державне керівництво. Були навіть відео, як спецслужби Росії добивали тих, хто міг вижити. Слідство проводили росіяни. Хоча всі ці речі могли провести і поляки, але вони цього не робили.

Росіяни і польська поліція забороняли полякам відкривати труни із їхніми загиблими родичами. Але дехто все рівно відкривав і виявлялось, що там були інші люди. Кажуть, що Качинському в труну поклали чужу руку. Такі от деталі.

До цього часу рештки літака Польщі не повернули. Коли відбувається авіакатастрофа такого масштабу, то літак збирають по шматочкам і складають його у спеціальному ангарі.

Зараз у Польщі розпочали нове розслідування. Міністром оборони є Антоній Мацеревич, який при Леху Качинському очолював польську службу контррозвідки. Із десяти тисяч офіцерів тоді було виявлено 2,5 тисячі російських агентів. Уявляєте собі, у військовій розвідці і контррозвідці 25% офіцерів - російська агентура.

Оскільки поляки поновили слідство, то зараз домагаються, щоб росіяни віддали їм рештки літака. Звісно, що ті не хочуть віддавати, бо абсолютно чітко буде встановлено, що стався вибух. Це для Путіна страшна річ.

Але це розслідування зачіпає не лише росіян, а й поляків, ЄС, США і можливо Туска. З іншого боку, Путіну все сходило з рук. І ЄС тепер дістав по повній програмі. Він дістав біженців, сценарій якого реалізувала Москва і ніхто в цьому навіть не сумнівається.

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги