УкрРус

Як Росія контролює світовий тероризм

Російські спецслужби мають досить серйозні контакти з Ісламською державою. У будь-якому випадку там є величезна кількість чеченців. Це означає, що Путін стовідсотково знав про теракти, які здійснили, наприклад, минулого року в Парижі. Росіяни завжди знають про серйозні сплановані акції, але не повідомляють, бо зацікавлені у створення хаосу і жаху у Європі чи навіть Туреччині. Турки тепер зайняли почесне місце ворога номер один для Росії. Раніше були українці. Путін нищитиме Туреччину ще по тій причині, що турки контролюють протоки у Чорному морі.

Радянський Союз це була держава, яка фактично створила міжнародний тероризм, спонсоруючи різні терористичні організації по світу. А путінський режим далі продовжує їх контролювати. Змінився лише стиль. Якщо раніше такі речі робились потайки, то тепер росіяни говорять: "Раз ми не оголосили – значить нас там нема. Це вам здається, що там є наші "гради" і танки".

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги