Я не зайшов на місце Томенка

40

Дуже вдячний Миколі Томенко, бо багато чого ми зробили разом. В чомусь він багато сприяв для того, щоб я потрапив у політику, в чомусь я йому допомагав, як це було можливо. Ми зробили багато різних проектів. Я завжди говорив, що Микола Томенко є одним із великих політиків в Україні і це людина, яку точно не можна вилучити із політики, вилучивши із парламенту. Але на його місце я не заходив. Я прийшов на вільне місце після відповідних рішень.

Тому не вважаю, що в даному випадку існує якась залежність одного від іншого. Це все одно, що от зараз Яценюк вимагає, щоб йому назвали ім’я і склад повного Кабміну і тоді він покладе заяву. Хоча залежності між попереднім і майбутнім Кабміном немає. Так і тут – залежності від позбавленням Томенка депутатського мандату рішенням з’їзду і моїм заходження до парламенту так само немає. Я зайшов на порожнє місце. Якби зайшов не я, то зайшов би хтось інший. В цьому випадку це абсолютно незалежні між собою речі. І навіть якщо б Томенка не позбавили мандату, я все одно потрапив би у парламент. Не сьогодні, то завтра-післязавтра.

Читав багато інформації, що Микола Володимирович буде доводити у суді, що його незаконно позбавили мандату. Бажаю йому в цьому успіху. Знаю, що у нього є хороша команда юристів і сподіваюсь, що цей суд він виграє, якщо для цього є достатньо юридичних підстав.

І якщо виявиться, що Томенко був незаконно позбавлений мандату, то я все рівно лишусь у Раді. А Томенко увійде в парламент як свого часу увійшов Балога і Власенко, яких теж незаконно позбавили мандатів, що потім було доведено. Вони зайшли не замість тих депутатів, які посіли їх місце, а просто були поставлені у першу чергу на входження до парламенту. Вони повернулися і працювали до закінчення каденції. Тому подібні прецеденти вже були.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости