УкрРус

Я не зайшов на місце Томенка

Дуже вдячний Миколі Томенко, бо багато чого ми зробили разом. В чомусь він багато сприяв для того, щоб я потрапив у політику, в чомусь я йому допомагав, як це було можливо. Ми зробили багато різних проектів. Я завжди говорив, що Микола Томенко є одним із великих політиків в Україні і це людина, яку точно не можна вилучити із політики, вилучивши із парламенту. Але на його місце я не заходив. Я прийшов на вільне місце після відповідних рішень.

Тому не вважаю, що в даному випадку існує якась залежність одного від іншого. Це все одно, що от зараз Яценюк вимагає, щоб йому назвали ім’я і склад повного Кабміну і тоді він покладе заяву. Хоча залежності між попереднім і майбутнім Кабміном немає. Так і тут – залежності від позбавленням Томенка депутатського мандату рішенням з’їзду і моїм заходження до парламенту так само немає. Я зайшов на порожнє місце. Якби зайшов не я, то зайшов би хтось інший. В цьому випадку це абсолютно незалежні між собою речі. І навіть якщо б Томенка не позбавили мандату, я все одно потрапив би у парламент. Не сьогодні, то завтра-післязавтра.

Читав багато інформації, що Микола Володимирович буде доводити у суді, що його незаконно позбавили мандату. Бажаю йому в цьому успіху. Знаю, що у нього є хороша команда юристів і сподіваюсь, що цей суд він виграє, якщо для цього є достатньо юридичних підстав.

І якщо виявиться, що Томенко був незаконно позбавлений мандату, то я все рівно лишусь у Раді. А Томенко увійде в парламент як свого часу увійшов Балога і Власенко, яких теж незаконно позбавили мандатів, що потім було доведено. Вони зайшли не замість тих депутатів, які посіли їх місце, а просто були поставлені у першу чергу на входження до парламенту. Вони повернулися і працювали до закінчення каденції. Тому подібні прецеденти вже були.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги