11 липня Украіна підписала Угоду про вільну торгівлю з Канадою. Знову стара історія..Як і з ЄС.. Мито на більшість канадських авто стане нульовим не відразу, для лібералізаціі тарифів використовуватиметься 7-ми річний перехідний період.

Виключення з цього правила встановлені для автомобілів преміум сегменту - УКТ ЗЕД 8703 23 19 30 (об'єм циліндрів двигуна понад 2200 см3, але не більш як 3000 см3) та УКТ ЗЕД 8703 33 19 00 (об'єм циліндрів двигуна понад 2500 см3), які з моменту набуття чинності Угоди про вільну торгівлю з Канадою звільняються від сплати ввізного мита (табл. 2 Доступ до ринків сторін Угоди про вільну торгівлю).

Таким чином, якщо Угода набуде чинності вже в цьому році, то вигідно буде імпортувати з Канади в Україну БЕЗМИТНО бензинові авто з об'ємом двигуна 2.2-3 літри та дизеля з об'ємом двигуна більше 3 літрів.

Пи. Си. Статистична довідка про автомобілебудівну галузь Канади:

10 автомобілебудівних заводів Канади:

2 заводи Fiat Chrysler Canada, 1 завод Ford of Canada, 3 заводи General Motors of Canada, 2 заводи Honda Canada і 2 заводи Toyota Canada.a. На них виробляються такі моделі авто: Buick Regal, Cadillac XTS, Chevrolet Camaro, Chevrolet Equinox, Chevrolet Impala, Chrysler 300, Chrysler Cargo Van, Chrysler Town & Country, Dodge Charger, Dodge Challenger, Dodge Grand Caravan, Ford Edge, Ford Flex, GMC Terrain, Honda Civic, Honda CR-V, Lexus RX 350, Lexus RX 450h (Hybrid), Lincoln MKT, Lincoln MKX, Toyota Corolla, Toyota RAV4 and RAV4 EV.

Читайте все новости по теме "Авто блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости