Торгівлю вживаними авто нарешті дозволили. ВААІД внесла в МВС пропозиції щодо зміни постанов КМУ №1388 та №1200 з метою дозволити торговельним організаціям торгівлю уживаними авто ( комісійна торгівля і trade – Ред.).

Повідомляю Вам приємні новини:

Після довгої роботи проект постанови КМУ нарешті був погоджений і переданий до КМУ. Про це мені повідомили з МВС. Постанова КМУ була прийнята і продавцю вживаного авто через комісійний майданчик не потрібно буде разом з покупцем такого авто ходити в СЦ МВС для продажу вживаного авто і достатньо буде виписати договір купівлі-продажу в салоні (як це робиться зараз при продажу нового авто), а не оформляти його в СЦ МВС (з'явилась альтернатива: хто захоче, той і далі буде оформляти угоду в СЦ МВС; а хто захоче, оформить таку угоду прямо на комісійньому майданчику або в салоні).

П. С. Для тих, хто любить кричати про зраду додатково пояснюю: для Фом невіруючих нічого не зміниться. Просто з'явилась альтернатива: хто захоче, той і далі буде оформляти угоду купівлі/ продажу свого авто в СЦ МВС, завітавши туди разом з покупцем; а хто захоче, оформить таку угоду прямо на комісійному майданчику або в салоні і далі продавцю вже не буде необхідно йти до СЦ МВС разом з покупцем і засвідчувати там угоду купівлі/ продажу.

Спрощення? Так! Хто з продавців авто захоче, то піде до СЦ МВС, а хто не захоче, то оформить документи необхідні по продажу авто на торгівельному майданчику або в салоні.

Хто буде проти? Тільки "рєшали", які під деякими СЦ могли пропонувати свої послуги "сдєлать бєз очєрєді".

Читайте все новости по теме "Авто блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости