УкрРус

Торгівля вживаними авто: "рєшали" проти

3.6т

Торгівлю вживаними авто нарешті дозволили. ВААІД внесла в МВС пропозиції щодо зміни постанов КМУ №1388 та №1200 з метою дозволити торговельним організаціям торгівлю уживаними авто ( комісійна торгівля і trade – Ред.).

Повідомляю Вам приємні новини:

Після довгої роботи проект постанови КМУ нарешті був погоджений і переданий до КМУ. Про це мені повідомили з МВС. Постанова КМУ була прийнята і продавцю вживаного авто через комісійний майданчик не потрібно буде разом з покупцем такого авто ходити в СЦ МВС для продажу вживаного авто і достатньо буде виписати договір купівлі-продажу в салоні (як це робиться зараз при продажу нового авто), а не оформляти його в СЦ МВС (з'явилась альтернатива: хто захоче, той і далі буде оформляти угоду в СЦ МВС; а хто захоче, оформить таку угоду прямо на комісійньому майданчику або в салоні).

П. С. Для тих, хто любить кричати про зраду додатково пояснюю: для Фом невіруючих нічого не зміниться. Просто з'явилась альтернатива: хто захоче, той і далі буде оформляти угоду купівлі/ продажу свого авто в СЦ МВС, завітавши туди разом з покупцем; а хто захоче, оформить таку угоду прямо на комісійному майданчику або в салоні і далі продавцю вже не буде необхідно йти до СЦ МВС разом з покупцем і засвідчувати там угоду купівлі/ продажу.

Спрощення? Так! Хто з продавців авто захоче, то піде до СЦ МВС, а хто не захоче, то оформить документи необхідні по продажу авто на торгівельному майданчику або в салоні.

Хто буде проти? Тільки "рєшали", які під деякими СЦ могли пропонувати свої послуги "сдєлать бєз очєрєді".

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги