Оксамитовий сезон в Криму: очікування і реальність

8.6т

На сьогодні та погода, яка панує в місцях масового скупчення українських туристів (Туреччина, Греція, Іспанія, Болгарія, Єгипет) безумовно сприяє вдалому проведенню оксамитового сезону. Більше того, українці дуже люблять відпочивати у цих країнах не у пік сезону відпусток (літо), а восени.

Наприклад, що стосується Туреччини, то починаючи з вересня там панує надзвичайно комфортна для нашого туриста погода: температура повітря до +32С максимум, а температура води у морі до +26С.

Оксамитовий сезон приваблює і своїми цінами: після 15 вересня спостерігається умовний спад цін. Так, купити путівки у "топові" країни можна зі знижкою від 40%. Хоча цього року можливий спад цін можна очікувати навіть з 10 вересня.

Щодо початку осені в Криму, то попри прогнози окупаційної влади щодо нечуваного напливу туристів, ситуація там прозаїчна. Не секрет, що туристичний сезон на анексованому півострові остаточно провалився. Таку ж ситуацію, гадаю, слід чекати і у вересні.

В Крим їхатиме та невелика кількість російських туристів, за поодиноким відпочинком яких ми могли впродовж всього літа спостерігати з веб-камер відомих курортів півострова. Разом із тим, треба розуміти, що насолоджуватиметься оксамитовим сезоном в Криму якраз той "новий" контингент туристів, який здебільшого не виправдав очікувань кримчан ще влітку.

Читайте все новости по теме "Аннексия Крыма" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости