Оксамитовий сезон в Криму: очікування і реальність

море

На сьогодні та погода, яка панує в місцях масового скупчення українських туристів (Туреччина, Греція, Іспанія, Болгарія, Єгипет) безумовно сприяє вдалому проведенню оксамитового сезону. Більше того, українці дуже люблять відпочивати у цих країнах не у пік сезону відпусток (літо), а восени.

Наприклад, що стосується Туреччини, то починаючи з вересня там панує надзвичайно комфортна для нашого туриста погода: температура повітря до +32С максимум, а температура води у морі до +26С.

Оксамитовий сезон приваблює і своїми цінами: після 15 вересня спостерігається умовний спад цін. Так, купити путівки у "топові" країни можна зі знижкою від 40%. Хоча цього року можливий спад цін можна очікувати навіть з 10 вересня.

Видео дня

Щодо початку осені в Криму, то попри прогнози окупаційної влади щодо нечуваного напливу туристів, ситуація там прозаїчна. Не секрет, що туристичний сезон на анексованому півострові остаточно провалився. Таку ж ситуацію, гадаю, слід чекати і у вересні.

В Крим їхатиме та невелика кількість російських туристів, за поодиноким відпочинком яких ми могли впродовж всього літа спостерігати з веб-камер відомих курортів півострова. Разом із тим, треба розуміти, що насолоджуватиметься оксамитовим сезоном в Криму якраз той "новий" контингент туристів, який здебільшого не виправдав очікувань кримчан ще влітку.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.