Майор погорілого театру: Семенченко намагається використати артистичне минуле в суді

23.5т

Попри чергову спробу Грішіна-Семенченка зірвати судове засідання (він направив у суд своїх охоронців, які в нецензурній формі погрожували журналістам і учасникам процесу, бешкетували в залі й навіть шляхом погроз примусили знімальну групу 112-го каналу припинити записувати інтерв’ю зі мною), сьогодні завершився розгляд позову до мене найвідомішого українського афериста.

У позовній заяві було заявлено вимогу про визнання недостовірними понад 30 фраз з моєї статті про Грішіна, опублікованої "Ракурсом" у квітні 2015 року. Суд визнав ДОСТОВІРНОЮ інформацію про те, що народний депутат України Семен Семенченко у бутність Костя Грішін збирав "на АТО" гроші з довірливих громадян, які привласнював; що "віджимав" автомобілі в зоні АТО; що не має вищої освіти й тому, коли поступав на московські курси при Всеросійському інституті кінематографії для здобуття другої вищої освіти подав фальшивий диплом про наявність у нього першої вищої освіти; що переховувався від кредиторів, яким заборгував значні суми; що працював барменом у барі "Оболонь"; що його дружина "кинула" два банки на значні суми; що балотувався до Севастопольської міськради під проросійськими гаслами. Суд постановив стягнути з шахрая 3 тис. грн. на мою користь в якості компенсації сплаченого мною судового збору.

У той же час суд визнав недостовірними 2 твердження, які є абсолютно доведеними й не викликають жодного сумніву. По-перше те, що Грішін неодноразово (точніше, два рази) притягувався до кримінальної відповідальності, у 1996 році був арештований і засуджений вироком суду. Це – факт неспростовний, свою колишню судимість визнавав і сам Грішін в інтерв’ю, вона підтверджується листом з Генпрокуратури, який я надав у суд. Другий факт, який суд визнав недостовірним – це те, що Грішін у червні-липні 2014 року, не маючи жодного відношення до Національної гвардії України, видавав фальшиві "посвідчення резервіста" з правом носіння зброї, які засвідчував фальшивою печаткою та які підписував як "командир військової частини 3027 підполковник Семенченко". У суд прийшли свідки, яким Грішін видавав такі посвідчення, і принесли ці фальшиві "документи". Але суд відмовився заслуховувати свідків і долучати фальшивки до матеріалів справи.

Тому, звісно, з цим двох питань мною буде подана касаційна скарга. На фото – фальшиве "посвідчення резервіста", яке сьогодні в суд приніс один з потерпілих від злочинної діяльності Грішіна-Семенченка. Зверніть увагу – в "посвідченні" зазначено номер автомата. Це – один з тих автоматів, що був вкрадений зі складів Нацгвардії. У мене є відповідь Нацгвардії на мій запит про те, що і саме посвідчення й печатка є фальшивими.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги